Masumlar Apartmanı 47. Bölüm canlı izle! Masumlar Apartmanı son bölüm kesintisiz tek parça izle

Başrollerinde Birkan Sokullu ve Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın yer aldığı Masumlar Apartmanı 47. Bölümüyle ekranlara geliyor. Uzun süredir beklenen Han-Ceylan buluşmasının bu bölümde gerçekleşmesi bekleniyor. Masumlar Apartmanı 47. bölüm canlı izleme detayları merak ediliyor.

Google Haberlere Abone ol
Masumlar Apartmanı 47. Bölüm canlı izle! Masumlar Apartmanı son bölüm kesintisiz tek parça izle
16.11.2021 14:27

TRT 1'de Salı akşamları yayınlanan Masumlar Apartmanı 47. bölümüyle ekrana gelen Masumlar Apartmanı'nda Gülben, Esat’ı evliliği ertelemeye ikna etmek için çabalarken, Safiye’nin yaptığı bir şey Gülben’e ablasının geleceği için cesur bir adım attırır. Dizinin takipçileri Masumlar Apartmanı 47. Bölüm kesintisiz izlemek için ayrıntılar araştırılıyor.

MASUMLAR APARTMANI 47. BÖLÜM İZLE

 


MASUMLAR APARTMANI 47. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ufuk’un kapıya gelişinin ardından Safiye, Han’ın Rüya’ya karşı korumacı tavrını sorgular. Yaşanan tartışma sırasında Safiye’nin ağzından çıkan birtakım itiraflar Gülben’in kalbini daha da kırar ve evde iki kız kardeş arasında soğuk savaş başlar.

Kitapçının açılışı yaklaşırken Naci, Safiye’nin açılışa gelmeyecek oluşunun hüznü içindedir. Gülben, Esat’ı evliliği ertelemeye ikna etmek için çabalarken, Safiye’nin yaptığı bir şey Gülben’e ablasının geleceği için cesur bir adım attırır. Sonunda açılış gelir çatar. Naci, umutsuzca gözü kapıda Safiye’yi beklerken Han ise başka bir açılışa ve uzun zamandır ertelediği bir karşılaşmaya doğru yol almaktadır.

Yorumlar