Masumlar Apartmanı 49. Bölüm canlı izle! Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça full izle!

Başrollerinde Birkan Sokullu ve Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi ünlü isimlerin yer aldığı Masumlar Apartmanı 49. yeni bölümüyle seyircisinin karşısına çıkıyor. Bu bölümde, Safiye’nin korktuğu başına gelir ve Tomris’in hastalığını kaptığını fark eder. Dizi severler, Masumlar Apartmanı 49. bölüm canlı izleme detaylarını araştırıyor.

Google Haberlere Abone ol
Masumlar Apartmanı 49. Bölüm canlı izle! Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça full izle!
30.11.2021 18:13

Salı akşamları TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı 49. bölümüyle ekrana gelen Masumlar Apartmanı'nda Gülben, Esat’ın bir arkadaşıyla tanışacağı için çok heyecanlıdır. Seyirciler, Masumlar Apartmanı 49. bölüm kesintisiz izlemek için detayları merak ediliyor. 

MASUMLAR APARTMANI 49. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

MASUMLAR APARTMANI 49. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Han, kendince aldığı intikamın sahte mutluluğu içindedir. Etrafındakilere son derece neşeli davranır. Ceylan’ınsa pes etmeye hiç niyeti yoktur. O sırada evde yeni bir kriz baş gösterir.

Safiye’nin korktuğu başına gelir ve Tomris’in hastalığını kaptığını fark eder. Kendini karantinaya alırken evdekileri de kendinden uzaklaştırmak için dışarı gönderir. Ancak Hikmet durumu fırsata çevirir ve Safiye’ye bakmaları için bir araya getirmek istediği iki kişiyi eve çağırır.

Naci, Safiye’nin yanında olmak ister ve onun tüm itirazlarına rağmen eve gelir.

Gülben, Esat’ın bir arkadaşıyla tanışacağı için çok heyecanlıdır. Fakat buluşmaya babasıyla birlikte gitmek zorunda kalınca işler sarpa sarar ve Hikmet hem Gülben’i hem Esat’ı çok zor durumda bırakacak bir şey yapar.

Yorumlar