Masumlar Apartmanı İnci nasıl öldü? Farah Zeynep Abdullah diziden neden ayrıldı?

TRT 1 ekranlarında yayınlan Masumlar Apartmanı dizisinin 2. sezonun ilk bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. İnci'nin ölmesiyle beraber Melisa Şenolsun diziye dahil oldu. Bölümü izleyenler, Masumlar Apartmanı İnci'nin nasıl öldüğünü araştırmaya başladı. Peki, Farah Zeynep Abdullah diziden neden ayrıldı? 

Google Haberlere Abone ol
Masumlar Apartmanı İnci nasıl öldü? Farah Zeynep Abdullah diziden neden ayrıldı?
16.09.2021 00:13

Masumlar Apartmanı yeni sezonda da izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 14 Eylül'de ilk bölümü yayınlanan dizinin oyuncu kadrosuna Melisa Şenolsun dahil oldu. Farah Zeynep Abdullah'ın canlandırdığı İnci karakteri ise geçen sezonun final bölümünde ölmüştü. Dizinin hayranları, Masumlar Apartmanı İnci nasıl öldü? Farah Zeynep Abdullah diziden neden ayrıldı? sorularına yanıt arıyor.

MASUMLAR APARTMANI İNCİ NASIL ÖLDÜ?

Masumlar Apartmanı'nın ilk sezon finalinde çocuğunu Han'dan uzak büyütmeye karar veren İnci, beklenmedik bir anda trafik kazası geçirmiş, sevdiği adamın kollarında can vermişti. Bu trajik sahne ardından Han, akıl hastanesine kaldırılmıştı.


Masumlar Apartmanı'na sezon finalinde veda ettiği için günlerce konuşulan ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, ayrılığının nedenini sosyal medyadan açıklamıştı.

FARAH ZEYNEP ABDULLAH DİZİDEN NEDEN AYRILDI?

Farah Zeynep Abdullah, sezon finalinin ardından Twitter hesabından yaptığı açıklamada: " Şunu bilmenizi isterim abuk subuk şunu dedi bunu dedi diye yazılan ve benim ağzımdan duymadığınız hiçbir cümle gerçek değil. İnci'nin yolculuğu burada bitti, her zaman kalbimde ayrı bir yeri olucak. Müthiş bir ekiple, çok değerli bir yolculuktu. Masumlar bitene kadar kalbim hep ekibimle kalacak. İyi ki beraberdik, büyük bir adanmışlık ve sevgiyle bir sezon geçirdik. Canım Masumlar Apartmanı. Canım İnci" ifadelerine yer vermişti.

Yorumlar