Mehmet Ali Çatal’ın son kitabı Şimdi Olmayan Bir Zaman, 5 Ocak’ta tüm kitapçılarda olacak. Dokuz mizah hikayesinden oluşan kitap, birbirinden bağımsız hikayelerle okuyucuya alışılmadık bir anlatım tarzı sunuyor. Mehmet Ali Çatal, yeni kitabıyla ilgili “Beş yıl boyunca yazdığım hikayelerin en iyilerini bu kitapta topladım. Yine anormal bir kitap oldu ve okurları tuhaf hislere sürükleyeceğine eminim” dedi. 

330 milyon kez izlendi

Mehmet Ali Çatal’ın Şimdi Olmayan Bir Zaman dışında; Bi Kahve İçebilir miyiz, Holi Şit, Küçük Kibirli Yazar, Her Şey Yokunda ve 09:06 adında 5 kitabı daha bulunuyor. Aynı zamanda sosyal medyada paylaştığı “Buluşma” videolarıyla tanınan Çatal’ın içerikleri toplamda 330 milyonu aşkın izlenme aldı. 

Kütüphane etkinliği ses getirdi

Diğer sosyal medya fenomenlerinden farklı olarak kitap okuma sevgisini takipçilerine aşılamaya çalışan Çatal’ın kütüphanelerde yaptığı etkinlikler ise oldukça beğeni topluyor. Her hafta bir kütüphane belirleyen ve gizli bir kitabın içine bir miktar para koyan Çatal, verdiği ipuçlarıyla kitabın ve içindeki paranın bulunmasını sağlıyor. Böylelikle hem kütüphanelere daha fazla kişinin gitmesini amaçlıyor, hem de öğrencilere destek olmuş oluyor.