Menajerimi Ara 37. yeni bölüm full izle | Menajerimi Ara 38. yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Menajerimi Ara 37. bölümü bu akşam Star Tv'de ekrana geliyor. Her pazar akşamı yayınlanan dizi sevenlerinin karşısına çıkıyor. Menajerimi Ara 37. bölümde bu hafta; Uluslararası bir projede Türk bir karakteri canlandırmak için oyuncu arandığını duyan Kıraç harekete geçerken, Çınar ve Dicle ise kendi oyuncularını projeye sokmak için kolları sıvar...

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol

Star Tv'de yayınlanan Menajerimi Ara 37. bölümü sevenlerinin karşına çıkıyor. Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile farklı bir yapım olarak izleyenlerin karşına çıkıyor. Menajerimi Ara 37. bölümde bu akşam; İrem'in duygularını döktüğü kağıdın Barış'ın ceketinden düşmesinden şüphelenen Dicle, ikilinin eski sevgili olma ihtimaliyle karşı karşıya kalır. Menajerimi Ara 37. bölümü ile sizlerle...

MENAJERİMİ ARA YENİ BÖLÜM İZLE

MENAJERİMİ ARA 37. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İrem'in duygularını döktüğü kağıdın Barış'ın ceketinden düşmesinden şüphelenen Dicle, ikilinin eski sevgili olma ihtimaliyle karşı karşıya kalır. Emrah, Gülin ve Meral'e Barış ve İrem'in eski sevgili olduğunu söyler.

Menajerimi Ara yeni bölüm

Dicle'nin bu haberi bir başkasından duymasını isteyemeyen üçlü, bu haberi Dicle'ye verme kararı alır. Bu sırada konuşmalarını dinleyen Tuğrul ise soluğu Ceyda'nın yanında alır.

Kalp krizi geçiren oyuncusunun derin üzüntüsünü yaşayan Peride, bu durumdan Ceyda'yı sorumlu tutar. Peride'nin sert sözlerinin ardından ikilinin arası iyice gerilir. Arzu ve Çınar arasında ise romantik bir yakınlaşma olur.

Gülden Avşaroğlu, Ego Ajans'ı sürpriz bir projenin oyuncu seçmeleri için ziyaret eder. Uluslararası bir projede Türk bir karakteri canlandırmak için oyuncu arandığını duyan Kıraç harekete geçerken, Çınar ve Dicle ise kendi oyuncularını projeye sokmak için kolları sıvar.

Oyuncuları Çağrı Çıtanak, Ruhi Sarı ve Onur Büyüktopçu'yu bu karakter için hazırlayan üç menajer, kıyasıya bir mücadele içine girer.

'MENAJERİMİ ARA' SETİNDE DUYGUSAL ANLAR

Star ekranlarında yayınlanan Ay Yapım imzalı 'Menajerimi Ara' setinde duygu dolu anlar yaşandı. Diziye veda eden Canan Ergüder ve Serhat Teoman'a ekip arkadaşları duygusal bir uğurlama düzenledi.

Canlandırdığı 'Feris' karakteriyle izleyenlerden övgüler toplayan başarılı oyuncu Canan Ergüder, geçirdiği rahatsızlık sonucu tedavisi için 'Menajerimi Ara'ya veda etti. Senaryo gereği, Canan Ergüder'in canlandırdığı 'Feris' ve birlikte rol aldığı Serhat Teoman'ın canlandırdığı 'Serkan' karakteri, Amerika'ya gitme kararı aldı. Dizide son sahnelerini çeken sevilen oyuncular için ekip arkadaşları çekimlerin ardından pasta kesti ve ikiliyi dakikalarca alkışladı.

Tüm teknik ekip ve oyuncu arkadaşlarıyla fotoğraf çektiren iki oyuncu, zaman zaman duygusal anlar da yaşadı. Ekibin uğurlama anlarının yer aldığı görüntüler, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

MENEJERİMİ ARA DİZİ KONUSU

Hayallerinin peşinde Antalya'dan İstanbul'a taşınan Dicle, sinema dünyasında kendine bir yer açmak ve bu devasa, acımasız şehirde tutunmak için canla başla uğraşmaktadır. Aylardır iş aramasına rağmen her gittiği yapım şirketinden geri çevrilir. Ne yazık ki kısa zamanda hayallerini süsleyen bu sektörün köpekbalıklarıyla dolu olduğunu kavrar. Bütün umutlarının tükendiği yerde yardım isteyebileceği tek bir insan kalmıştır; yıllardır görmediği, kendisini daha doğmadan terk eden babası Kıraç Özdal...

Piyasanın en ünlü menajerlik şirketlerinden biri olan Ego Ajans'ın beş ortağından biri olan Kıraç, varlığını herkesten sakladığı kızı Dicle'yi karşısında gördüğünde şoke olur. Babasının yardım ricasını savuşturmaya çalışması Dicle'nin gururunu çok kırar... Ama hiç beklenmedik bir anda karşısına büyük bir fırsat çıkar ve babasına rağmen Feris'in ona yaptığı iş teklifini kabul eder.

Yapım Ekibi

Yapım: Ay Yapım

Yapımcı: Kerem Çatay

Genel Yönetmen: Ali Bilgin

Yönetmen: Deniz Çelebi Dikilitaş

Senaryo: Uğraş Güneş, Sema Ergenekon

İdari Yapımcı: Ali Demir

2. Yönetmen: Elif Turgay

Görüntü Yönetmeni: Selim Demiratar

Sanat Yönetmeni: Zeynep Aslan

Müzik: Saki Çimen, Uğur Ateş

Oyuncular

Kıraç: Barış Falay

Feris: Canan Ergüder

Serkan: Serhat Teoman

Çınar: Fatih Artman

Dicle: Ahsen Eroğlu

Barış: Deniz Can Aktaş

Ceyda: Özge Borak

Peride: Ayşe Nil Şamlıoğlu

Beren: Yaprak Medine

Gülin: Gamze Karaduman

Jülide: Nazlı Senem Ünal

Emrah: Semi Sırtıkkızıl

Bekir: Bedir Bedir

Mayda: Aslı Mavitan

Leyla: Pınar Ünsal

Meral: Buse Sinem İren

Ece: Duygu Şen

Aydın: Beran Kotan

Tuğrul: Caner Erdem

 

Yorumlar