Yıldıray Çiçek / TÜRKGÜN

İnsanlık ve HDP… Yan yana anmak bile insanın beyin hücrelerini yakmaya yetiyor.

On binlerce insanı öldürmüş terör örgütü PKK’ya hizmet eden, “Sırtımızı PKK’ya, YPG’ye, PYD’ye, PJAK’a dayadık” misyonuyla hareket eden HDP’nin bir yetkilisi “Ne mutlu insanım’ dediklerini iddia ediyor.

İnsan merak ediyor. PKK kurşuna dizerken mi, mayın döşerken mi, bomba atarken mi, füze yollarken mi “Ne mutlu insanım’ diyor bunlar?

Terör örgütü PKK, annesinin karnındaki yahut kundaktaki bebeği kurşuna dizerken HDP Grup Başkanvekili Meral Danış BeştaşNe mutlu insanım” diye nerede haykırdı acaba?

İnsanlığı kim kaybetmiş de HDP bulmuş?

Bu dünyada insanlıktan en son bahsedecek parti HDP’dir. İnsanlıktan mutlu olmaları siyasi genetikleri açısından mümkün değildir. Çünkü "HEP'e destek vermeyen Kürt’ün tavuğuna kadar öldürün" ve "Otoritemizi kabul etmeyenlerin evdeki faresine kadar başını ezin, göçertin. O topraklarda tarafsız kimse olmaz, ya bizdendir ya da düşman" diyerek ilk zulümleri Kürtler üzerinde başlatan teröristbaşı Öcalan’dan ve ABD’den tonlarca silah alarak emperyalizme avcı köpekliği yapan Kandil’den talimat alan HDP, insanlığı bu kanlı hat içinde nasıl bulacak ve üstelik ‘Ne mutlu insanım’ diyecektir? Meral istersen ‘Ne mutlu insanım’ cümleleri kurarken, insanlık kasabı İmralı ve Kandil’e bir Danış… Masum insanları öldüren, her yanından kan akan bir terör örgütü ‘Ne mutlu insanım’ gibi yaklaşımları kendine hakaret kabul eder. Osman Baydemir Diyarbakır Belediye Başkanı iken, belediyenin çöpçüsü onu terör örgütü PKK adına sorgulamıştı. Bu tür cümleler kurup, PKK’nın genetiğiyle oynama Meral, seninle Kandil’de oynarlar bizden söylemesi…

Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin TBMM’sinde beslediğimiz bir PKK sevdalısı ve hizmetkârı bir kadın, Atatürk’ün “Ne mutlu Türk’üm diyene” sözünden rahatsızlık duyuyor.

Takiye masası zorda! Takiye masası zorda!

ABD’den silah alarak bölgedeki Türkleri, Kürtleri, Arapları öldüren terör örgütü PKK/YPG/PYD’nin hizmetkârı olan bir kadın, Türk milletinin etnik kökeni ne olursa her ferdini bünyesinde en değerlisi olarak barındıran MHP’yi bir de ırkçı parti olarak suçlamış…

Amerika’dan tonlarca silah alıp insanlığı öldüren herhâlde emperyalizm ırkçısı, ABD tasmalısı oluyor değil mi Meral?

İnsanlıktan dem vuran Meral Danış Bektaş, sen hiç ABD’ye “Bizim dağdaki yaratıklara niçin tonlarca silah yardımı yapıyorsunuz?” diye sordun mu? Belki sorunun cevabını net alırsın da sizin ve hizmet ettiğiniz terör örgütü PKK’nın insanlıkla alakası olmadığını bir kez daha anlarsınız.

Bebek katili PKK, ABD’nin tasmasını taktığı bir terör örgütüdür. HDP olarak sizler de PKK’nın elindeki kölelersiniz… Meral Danış insanlık kim, siz kim?

İnsanlıktan mutluluk duysanız dağ yaratıklarıyla ne işiniz olur? Bir PKK’lı teröristle muhatap olurken kusmuyorsan sen insan mısın?

Bir söz vardır:

"Arada bir aynaya bakmalı insan. Güzel miyim diye değil, İnsan mıyım diye."

Terör örgütü PKK’ya hizmet eden bir HDP’li olarak aynada suretine bak ve bunu kendine sor. Ondan sonra içinde insanlık geçen cümleler kur…

“Ne mutlu Türk’üm diyene… Yaşasın Ülkü Ocakları…” Kulaklarını aç, bunları duy, belki de insanlığa dönüşün gerçekleşir Meral.