MHP, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 7. etap olarak adaylıkları kesinleşen 2 Büyükşehir İlçe, 53 İlçe Belediye Başkan Adayı olmak üzere toplam 55 adayın daha isimlerini açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz; " Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ'nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 7. etap olarak adaylıkları kesinleşen 2 Büyükşehir İlçe, 53 İlçe Belediye Başkan Adayımızın isim listesi aşağıdadır. " dedi.

1    KAHRAMANMARAŞ/ ÇAĞLAYANCERİT    BÜYÜKŞEHİR İLÇE    HASAN ONARAN
2    MUĞLA/ FETHİYE    BÜYÜKŞEHİR İLÇE    MUHAMMET KÖKTEN
3    ÇORUM/MECİTÖZÜ    İLÇE    OKAN ARIK
4    ÇORUM/ORTAKÖY    İLÇE    RAMAZAN ÖNCÜL
5    ÇORUM/ OĞUZLAR    İLÇE    ALİ YARBAŞI
6    AĞRI/ ELEŞKİRT    İLÇE    FESİH KÖSEN
7    AĞRI/ PATNOS    İLÇE    BİLAL ŞİMŞEK
8    AĞRI/ TAŞLIÇAY    İLÇE    HÂKİM TAŞDEMİR
9    BİLECİK/ BOZÜYÜK    İLÇE    BAHADIR ÇETİN
10    BİLECİK/ GÖLPAZARI    İLÇE    İBRAHİM CEBECİ
11    BİLECİK/ İNHİSAR    İLÇE    ABDULLAH TÖRENCİ
12    BİLECİK/ OSMANELİ    İLÇE    ÖMER OYAR
13    BİLECİK/ PAZARYERİ    İLÇE    GÖKHAN DEĞİRMEN
14    BİLECİK/ SÖĞÜT    İLÇE    İSMET SEVER
15    BİLECİK/ YENİPAZAR    İLÇE    İLHAN ÖZDEN
16    HAKKÂRİ/ ÇUKURCA    İLÇE    NACİ SEVİNÇ
17    HAKKÂRİ/ DERECİK    İLÇE    ERKAN KAYA
18    HAKKÂRİ/ ŞEMDİNLİ    İLÇE    HALİM YILDIRIM
19    IĞDIR/ ARALIK    İLÇE    ÜMİT OK
20    IĞDIR/ KARAKOYUNLU    İLÇE    BAYRAM ALİ BALLI
21    IĞDIR/ TUZLUCA    İLÇE    SİNAN KELAT
22    ISPARTA/ ŞAKİRKARAAĞAÇ    İLÇE    MEVLÜT KARATAŞ
23    ISPARTA/ ULUBORLU    İLÇE    GÜLER KÜÇÜKEROĞLU
24    ISPARTA/ YENİŞARBADEMLİ    İLÇE    MEVLÜT BAYSAL
25    KASTAMONU/ DADAY    İLÇE    NECMETTİN PİRCİ
26    KIRKLARELİ/ KOFÇAZ    İLÇE    LEVENT ŞENOL
27    MUŞ/ BULANIK    İLÇE    KASIM ÖZENÇ
28    MUŞ/ HASKÖY    İLÇE    CEMAL ORBAY
29    MUŞ/ KORKUT    İLÇE    MEHMET ALİ SÖYLEMEZ
30    MUŞ/ MALAZGİRT    İLÇE    MUSTAFA YILDIRIM
31    MUŞ/ VARTO    İLÇE    SERACEDDİN SOLHAN
32    SİİRT/ BAYKAN    İLÇE    ABDURRAHMAN DİLMAÇ
33    SİİRT/ ERUH    İLÇE    TAHİR KESKİN
34    SİİRT/ KURTALAN    İLÇE    KAMURAN SÖZUNCU
35    SİİRT/ PERVARİ    İLÇE    ALİ BATUR
36    SİİRT/ ŞİRVAN    İLÇE    ERTUNÇ ENSARİOĞLU
37    SİİRT/ TİLLO    İLÇE    ADİL ALKIN
38    SİNOP/ ERFELEK    İLÇE    FERHAT KÖKLÜ
39    SİNOP/ GERZE    İLÇE    MUSTAFA ÖZ
40    SİNOP/ TÜRKELİ    İLÇE    SATI GÜREL
41    SİVAS/ ULAŞ    İLÇE    TURAN İLBEY
42    ŞIRNAK/ BEYTÜŞŞEBAP    İLÇE    MAZLUM GÜLER
43    ŞIRNAK/ GÜÇLÜKONAK    İLÇE    NAZMİ YILMAZ
44    ŞIRNAK/ İDİL    İLÇE    BÜLENT ŞEKİRDEN
45    ŞIRNAK/ SİLOPİ    İLÇE    MEHMET KARAHANLI
46    ŞIRNAK/ ULUDERE    İLÇE    NAZMİ AKYÜREK
47    TUNCELİ/ ÇEMİŞGEZEK    İLÇE    HASAN HAYRİ KANDU
48    TUNCELİ/ HOZAT    İLÇE    TAYYAR ORHAN
49    TUNCELİ/ MAZGİRT    İLÇE    NİYAZİ KORKMAZ
50    TUNCELİ/ NAZIMİYE    İLÇE    CANER TURMUŞ
51    TUNCELİ/ OVACIK    İLÇE    KAMİL ARSLAN
52    TUNCELİ/ PERTEK    İLÇE    İRFAN SAĞLIYAN
53    TUNCELİ/ PÜLÜMÜR    İLÇE    ASIM KOÇOĞLU
54    ZONGULDAK/ KİLİMLİ    İLÇE    SERDAR YARALI
55    ZONGULDAK/ KOZLU    İLÇE    MUHAMMET ÖZDEMİR