MHP Adana çalışmalara hızlı başladı

MHP Adana Milletvekili ve MYK Üyesi Muharrem Varlı, MHP Çukurova İlçe Başkanı Hasan Öztuğ ve İlçe teşkilatı ile kısıtlamaların azaltılmasıyla beraber sahalara hızlı bir giriş yaptılar.

Google Haberlere Abone ol
MHP Adana çalışmalara hızlı başladı
09.06.2021 12:15

Kamu-Sen Adana İl Temsilciği, Türk-Sağlık Sen 1 Nolu Şube ve Şehit Aileleri derneği ziyaretleri gerçekleştirildi.

Adana Kamu-Sen’deki programda, Adana İl Temsilcisi Durdu Mehmet Girgeç’in de hazır bulunduğu programda, sendika üyelerinin sorunlarını dinleyerek çözüme kavuşturan Muharrem Varlı Ülke gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak Mecliste yaptıkları olumlu çalışmaların her zaman sonuç verdiğini dile getiren Varlı konuşmasında, Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in Ülke yönetiminde istikrarın sağlanması için üstlendiği sorumluluğun, halkımızda ve tabanımızda teveccüh gördüğünü ve milletvekilleri olarak, kendilerininde bu sorumlulukla hareket ettiklerini, meclisteki yasama çalışmalarını özenle yürüttüklerini ve  olumlu sonuçlar aldıklarını anlattı.

Programda Söz alan, MHP Çukurova İlçe Başkanı Hasan Öztuğ, teşkilat olarak Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’imizin liderliğinde, Lider ülke Türkiye hedefiyle çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, Sayın Vekilimiz ve MYK Üyemiz Muharrem Varlı Bey ile birlikte MHP’li sendikaların her zaman yanlarında olduklarını ve sorunlarını dinleyerek, çözümleri için çalıştıklarını belirtti.

Programda söz alan Kamu-Sen Adana İl temsilcisi Durdu Mehmet Girgeç Teşkilatlar ile her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olduklarını belirterek MHP Adana Milletvekili ve MYK Üyesi Muharrem Varlı ve Çukurova İlçe Başkanı Hasan Öztuğ’a destekleri için teşekkür etti.

Kamu-Sen’deki proğramın ardından,Türk Sağlık-Sen 1 Nolu Şube’yi ziyaret eden,Varlı ve Öztuğ,burada Şube başkanı Serkan Oluk ve yönetiminin sorunlarını dinleyerek her zaman yanlarında olduklarını belirterek Adana Seyhan Devlet,Çukurova Devlet ve Ruh Sağlığı ve Sinir hastalıkları Hastanelerinde yetkili sendika olmaları nedeniyle çalışmalarını tebrik ettiler.

Beraberindeki heyet ile Şehit Aileri Derneğini ziyaret eden Varlı ve Öztuğ’u burada Dernek başkanı Emine Kunt ve yönetimi karşıladı. Adana Milletvekili Muharrem Varlı’ya ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Dernek Başkanı Emine Kunt yaptıkları çalışmaları anlatarak MHP Çukurova İlçe Başkanı Hasan Öztuğ ve Teşkilatının çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Dernek başkanı Kunt, ayrıca çalışkanlığı ile göz dolduran İlçe Başkanı Öztuğ ve yönetimine desteklerinden dolayı teşekkür etti. Ziyarette Şehitlerimiz Adına Kuran-ı Kerim okunarak Şehitlerimiz dualarla yâd edildi.

Son olarak, MHP Çukurova İlçe Teşkilatını ziyaret ederek partilerle sohbet eden MHP Adana Milletvekili ve MYK Üyesi Muharrem Varlı,İlçe Başkanı Hasan Öztuğ ve teşkilata çalışmalarında başarılar dileyerek destek mesajı verdi.

Yorumlar