MHP Batman İl Başkanı Açık’tan ‘15 Temmuz’ mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Batman il Başkanı Mehmet Açık, 15 Temmuz dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Batman İl Başkanı Mehmet Açık, "15 Temmuz darbe girişimi; Türkiye'ye atılan zehirli bir oktur, panzehiri de Dr. Devlet Bahçeli ve ülkücüler olmuştur" dedi.

Google Haberlere Abone ol
MHP Batman İl Başkanı Açık’tan ‘15 Temmuz’ mesajı
13.07.2020 12:30

Açık, mesajında, Türk milletinin birlik ve beraberliğine kast edenlerin 15 Temmuz'dan ders çıkarması gerektiğini ifade etti. Türkiye Cumhuriyetinin asil milletiyle birlikte bölücülere asla fırsat vermeyeceğini kaydeden Açık, "FETO terör örgütü belli odakların maşası, kirli zihniyetlerin taşeronudur. Bunlara boyun eğecek, aman verecek değiliz. Türkiye Cumhuriyeti; vatanıyla, milletiyle bölünmez bir bütündür. Milliyetçi Hareket Partisi de bunun teminatı olmaya devam edecektir.

15 Temmuz'da Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Beyin eşsiz feraseti ve hain odaklara karşı dik duruşu, Türk milletine umut kaynağı olmuş ve yüce Türk milleti 15 Temmuz'da da iradesine sahip çıkmak, ülkesini, milletini, devletini, anayasal sistemini, demokrasiyi ve bütün bunların teminatı olan seçilmiş hükümetini, Cumhurbaşkanını korumak için meydanlara akın etmiştir. Nihayetinde devletini ve milletini hain odaklara teslim etmemiştir" dedi.

Yorumlar