Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Cuma namazını Maltepe Camisi'nde kıldıktan sonra cemaate lokma dağıttı. Altınok, bu etkinlik sırasında bölgedeki esnafın sorunlarını dinleyerek, hayata geçireceği projeler hakkında vatandaşlara bilgi verdi.

MHP'nin Çankaya İlçe Başkanlığını da ziyaret eden Altınok'a, ziyaretlerinde AK Parti Ankara Milletvekili Osman Gökçek, Kalecik Belediye Başkanı ve AK Parti Çankaya Belediye Başkan adayı Duhan Kalkan ve AK Parti'nin bazı ABB Meclis üyeleri de eşlik etti.

Ça

"CUMHUR'UN MÜHRÜNÜ BAŞKENT ANKARA'YA VURACAĞIZ"

MHP Çankaya İlçe Başkanı Serkan Damar sosyal medya hesabından Altınok'un ziyaretine ilişkin paylaşım yaptı.

Damar paylaşımında, Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan, Ak Parti Ankara İl Başkanı  Hakan Han Özcan, Ak Parti Çankaya İlçe Başkanı M.Baran Karaduman ve yönetimi ile birlikte MHP Çankaya İlçe başkanlığımızı ziyaret ettiler. Ziyaretten ötürü büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden MHP Çankaya İlçe Başkanı Serkan Damar, başkan adaylarına teşekkür etti. 

Çank-1

İlçe Başkanı Damar, "Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir adayı Turgut Altınok başta olmak üzere tüm başkan adaylarımız için Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin emirleri doğrultusunda “Cumhur Bizim, Türkiye Hepimizin” diyerek çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam edeceğiz. Cumhur’un mührünü Başkent Ankara’ya vuracağız” dedi.

Editör: Elif Bilir