MHP Çorum yeni hizmet binasına kavuşuyor

MHP Çorum İl Teşkilatı, çok yakında kendi imkanlarıyla inşa ettikleri modern hizmet binasına taşınacak.

Google Haberlere Abone ol
MHP Çorum yeni hizmet binasına kavuşuyor
23.01.2021 02:05

Çepni Mahallesi Taşhan Caddesi 62 numarada bulunan 5 katlı, yaklaşık 1400 m2 alana sahip olan binada hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

İçerisinde İl ve Merkez İlçe yönetim Birimleri, Taşra Teşkilatı birimleri, toplantı ve konferans solonu, yemekhane, kütüphane, kafeterya ve mescidlerin yer alacağı binada birçok hizmetin verilmesi planlanıyor.


(MHP Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak)

Yeni binaya dair sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan MHP Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, "Binanın tadilat ve donatımı Milliyetçi Ülkücü Harekete gönül vermiş dava arkadaşlarımızın maddi ve manevi destekleri ile karşılanmaktadır.

Türk Dünyasının Bilge Lideri, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey'in onayları ile başlatmış olduğumuz çalışmalar, pandemi süreci nedeniyle aksaklıklara uğrasada çalışmalarımızda inşallah sona gelmiş bulunuyoruz.

Bismillah diyerek tekrardan başlattığımız çalışmalar üç ay gibi kısa bir sürede planlanıp bitme aşamasına yaklaşmıştır. Bu kutlu hizmette desteği olan ve destek olmak için bekleyen tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Ülkücü Hareketin yarını için bugün yapılan küçük fedakarlıklar, gelecek için atılan büyük adımlar olarak ortak hafızamızda kalıcı bir yer edinecektir" dedi.Yorumlar