Isparta Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Hasan Basri Sönmez, MHP İl Başkanı Ahmet Önder Topçu, MHP Eğirdir İlçe Başkanı Hüseyin Kaya, Eğirdirli vatandaşlar ve partililer, Isparta'nın gözde ilçesi Eğirdir'de düzenlenen aday tanıtım toplantısında bir araya geldi.

MHP'nin Belediye Başkanlığı için aday gösterdiği Mehmet Demirel, "Eğirdir'i daha yaşanabilir, daha güvenli ve daha kalkınmış bir ilçe haline getirmek için buradayım" dedi. 

Whatsapp Image 2024 02 04 At 13.56.28

Toplantıda konuşan MHP Isparta Milletvekili, MHP İl Başkanı ve Eğirdir İlçe Başkanı adaylarının Eğirdir'e özgü projelerle dolu bir vizyona sahip olduğunu vurgulayarak, "Eğirdir'i hak ettiği noktaya taşıyacak, milletimizin refahını artıracak projelerle yola çıkıyoruz. Birlikte güçlü bir Eğirdir için çalışacağız" şeklinde konuştu. 

Aday tanıtım toplantısı, coşkulu kalabalığın oluşturduğu şölen havasında geçti.

Tarım ve Orman Bakanı Yumaklı: Cumhurbaşkanı Erdoğan sözünü tuttu Tarım ve Orman Bakanı Yumaklı: Cumhurbaşkanı Erdoğan sözünü tuttu

Whatsapp Image 2024 02 04 At 13.56.28 (1)

Eski İlçe Başkanı olan Belediye Başkan Adayı Mehmet Demirel “55 yıllık hasret bitecek ve Eğirdir semalarında üç hilal dalgalanacak, ayırmadan ayrıştırmadan Eğirdir için canla başla çalışacağız” dedi.

Göller yöresinin incisi, Isparta’nın vitrini, kadim şehir Eğirdir hak ettiği seviyeye bizim belediyecilik hizmetimizle kavuşacaktır.

Editör: Bilge Güler