Fatsa MHP İlçe Başkanı Murat Kaçak, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek, özel bir doğum günü hediyesi sundu. Bahçeli’nin 1 Ocak’taki doğum günü ve gündeme dair talimatlar münasebetiyle yapılan bu anlamlı ziyaret, Fatsa MHP İlçe Başkanı’nın titiz çalışmalarının ve genel başkanına sevgisi ile sadakatinin bir göstergesi olarak dikkat çekti.

ÖZEL TABLO HEDİYE ETTİ
Murat Kaçak tarafından takdim edilen hediye, 1 metre 40 santim boyunda ve 2 metre genişliğinde, tamamen el işçiliği ile hazırlanmış, yağlı boya ile üç boyutlu bir tabloydu. Müzayedelerde dahi büyük ilgi görme değerine sahip bu eser, Genel Başkan Devlet Bahçeli tarafından da büyük beğeniyle karşılandı. Sayın Bahçeli, tabloyu uzun süre inceledikten sonra, eserin ofisinin en güzel yerinde sergilenmesi talimatını verdi.

Hediye

İTTİFAKIN BAŞARISI İÇİN ÇALIŞMA SÖZÜ
Ziyaret sırasında Fatsa MHP İlçe Başkanı Murat Kaçak, çalışmalarına verilen destek ve güven için teşekkürlerini iletti. Aynı zamanda, yerel seçimlerde Cumhur İttifakı’nın Ordu’da başarılı olacağına dair inancını belirten Kaçak, Ordu’nun anahtarını Sayın Bahçeli’ye sunma sözü verdi.

ORDU’YA GÖNÜLDEN SELAM
Genel Başkan Devlet Bahçeli, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ordu’daki hemşerilerine selamlarını iletti ve yerel seçimlerdeki başarı dileklerini ifade etti. Cumhur İttifakı’nın Ordu’da güçlü bir performans sergileyeceği yönündeki beklentileri de vurgulayan Bahçeli, seçimlerde alınacak başarının önemine dikkat çekti.

Bu özel ziyaret ve hediye takdimi hem Fatsa MHP İlçe Başkanlığı’nın hem de Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin yerel ve ulusal politikadaki önemli rolünü bir kez daha gözler önüne serdi.

Bilindiği üzere Murat Kaçak, Fatsa ve bölgenin en sevilen siyasilerinin de başında geliyor.

Editör: Ferhat Erdemir