MHP her geçen gün büyüyor, katılımlar artarak sürüyor...

MHP İstanbul Milletvekili ve MYK Üyesi Hayati Arkaz, MYK Üyesi Murat Kotra, İlçe Başkanları, Ülkü Ocakları İl ve İlçe Başkanları ve katılımcılar ile birlikte Çaycuma'da geniş katılımlı üye katılım programları yapıldı.

Gündem
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
MHP her geçen gün büyüyor, katılımlar artarak sürüyor...

Çaycuma'daki geniş katılımlı üye katılım programlarıyla ilgili yapılan açıklamada, "MHP her geçen büyümekte ve MHP'ye katılımlar artarak devam etmektedir." ifadeleri kullanılırken şunlar kaydedildi:

"Son bir haftada bütün ilçelerimizde 2 bin yeni üye kayıt çalışmalarımız tamamlanmış olup Çaycuma ilçemizde 300 ve Ereğli İlçemizde 500 tane çok değerli yeni üyemize rozetlerini törenle taktim ettik.Bu çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.

Her geçen gün büyüyen teşkilatlarımız için Ereğli İlçemizde Gülüç ve Kandilli Belde teşkilat binaları ile Ülkü Ocakları İlçe binası açılışlarını yaptık.Partimize yeni katılan arkadaşlarımızı tebrik ediyor katılımlarının İlimiz, bölgemiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Türk Milletinin son kalesi MHP her geçen gün gücüne güç katarak büyümektedir ve 2023 seçimlerine her zamankinden çok daha güçlü girecektir."

Yorumlar