MHP heyeti doğal afet yaşayan Kazova bölgesinde

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Teşkilatı, Kazova bölgesinde geçtiğimiz günlerde fırtına ve doludan zarar gören köyleri ziyaret ettiler.

MHP heyeti doğal afet yaşayan Kazova bölgesinde - Sayfa 1

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Teşkilatı, Kazova bölgesinde geçtiğimiz günlerde fırtına ve doludan zarar gören köyleri ziyaret ettiler. MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Çiftçimize büyük geçmiş olsun. Bu durum bize tarım sigortasının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha göstermiştir” dedi.


MHP heyeti doğal afet yaşayan Kazova bölgesinde - Sayfa 2

Tokat’ın Pazar ilçesinde geçtiğimiz günlerde meydana gelen dolu ve fırtına büyük hasara yol açmıştı. Üzümören, Dereköy, Bağlarbaşı, Kalederesi, Manastır, Çamköy köyleri doğal afetten etkilenmiş ve ciddi zararlar ortaya çıkmıştı.


MHP heyeti doğal afet yaşayan Kazova bölgesinde - Sayfa 3

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut beraberinde MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek, Turhal İlçe Başkanı Yusuf Bayın, Pazar İlçe Başkanı Hüseyin Gün ve İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Özmen’le birlikte hasar tespit çalışmaları devam eden Çayköy, Menteşe, Üzümören, Şatroba, Burga bölgelerinde incelemelerde bulundu.


MHP heyeti doğal afet yaşayan Kazova bölgesinde - Sayfa 4

Allah beterinden saklasın dileklerinde bulunan Yücel Bulut, “Doğal afet neticesinde birçok çiftçi ve köylümüzün tarım sigortasından faydalanamaması sebebiyle ciddi mağduriyet oluştu. Bir an önce çiftçimizin yaralarını sarmamız gerekiyor.