2023 seçimlerine sayılı günler kalırken Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) seçim çalışmalarını hızlandırdı. MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, MHP Hatay İl Başkanı Mehmet Fevzi Altay, MHP Hatay İl Başkan Yardımcısı Kenan Attar ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan bir heyet ile Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

MHP heyeti, Antakya TSO Başkanı Hikmet Çinçin, Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak ve Oda Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri tarafından ağırlandı.

ANTAKYA TSO’DAN MHP HEYETİNE TEŞEKKÜR
MHP heyetinin ziyaretine ilişkin Antakya Ticaret ve Sanayi Odası, sosyal medya hesabı Instagtram üzerinden bir paylaşımda bulundu.

Ziyarete ilişkin Antakya TSO’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Ziyarette; Başkanımız Hikmet Çinçin ve Meclis Başkanımız Selahattin Eskiocak, ülkemiz ve İlimiz gündeminde yer alan konular, Hatay İş dünyası olarak 2023 yılından beklentilerimiz ve İlimiz ile ilgili Oda olarak takip ettiğimiz konular ile ilgili bilgiler paylaştılar.”

MHP heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür edilen Antakya TSO paylaşımında ayrıca göreve yeni başlayan MHP Hatay İl Başkanı Altay ve Yönetim Kurulu’na başarı dileklerinde bulunuldu.

Editör: Ferhat Erdemir