MHP KAÇEP’ten Babalar Günü’ne özel anlamlı video

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu'nun Genel Başkanlığını yaptığı, Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları (MHP KAÇEP), Babalar Günü'ne özel anlamlı bir video paylaştı.

Google Haberlere Abone ol
21.06.2020 01:21

Ülkü Ocakları Şanlıurfa İl Başkanlığı’nda çeşitli görevlerde bulunan Rıdvan Süzen’in, ‘’Yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, çocuklarının geleceğini güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti sarf eden’’ sözleriyle başlayan videoda MHP KAÇEP üyeleri Mehmet Akif Köksal, Hakan Göktaş, Abdullah Kürşat Karahanlı, Engin Bural, Adil Alper Yiğit ve Serkan Öztekin'in, Babalar Günü için hazırlanan o anlamlı mesajları okuduğu görülüyor.

Sevgi dolu ifadelerin yer aldığı videoda, ‘’Babalar Günü’nüz kutlu olsun Devlet Dedecim’’ diyen çocuklar, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de Babalar Günü’nü kutluyor.

İşaret dilinin de kullanıldığı video, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin çocuklarla birlikte olduğu görüntülerle son buluyor.

MHP KAÇEP Genel Başkanı Deniz Depboylu da videoyu resmî Twitter hesabı üzerinden, ''Başta şehit ve gazilerimizin babaları olmak üzere tüm babaların #BabalarGünü kutlu olsun.'' ifadeleriyle paylaşarak, tüm babaların Babalar Günü'nü kutladı.

Yorumlar