MHP'nin Kars Kağızman Belediye Başkan adayı Emrullah Koman, seçim çalışmalarına başladı ve halka seslendi. Kağızman için yapacaklarını anlattı.

Mhp23

"Rabbim bana, sizlere güzel hizmetler yapmayı nasip eylesin inşallah. El birliğiyle Kağızman'da kimseyi ötekileştirmeden, kimseyi dışlamadan herkesin başkanı olarak canla başla belediye başkanı olmaya niyetlendim," dedi. "Yıllardan beri özlemimdi Kağızman'a doğduğum topraklara hizmet etmek," şeklinde konuştu.

İnşaat mühendisi olan başkan adayı, Kağızman'ın sorunlarına dikkat çekti ve yaptıklarından bahsetti. "Görev yaptığım sürece içinde bulunduğum kurumların Kağızman'da görev yaparken sahiplendim. Spor müdürlüğü orada imara açılmasından tutun da şahsi müdürlük yetkimi ayakta 759 oturarak ihalesini her türlü bu kardeşinizin emeği vardır," diye ekledi.

MHP'nin üretken belediyecilik anlayışına uygun projelerini anlattı. Kağızmanlılara söz verdiği belirten Başkan Adayı Koman, "Mühendislik diplomam size hizmetimin bir teminatı olacak. Kısmet olur beni seçerseniz, bu şehrin şehtri emini olacağım inşallah. Size mühendis sözü, belediyecilik yapmış Kağızmanlı kardeşinizin sözü söz. 28.21 sulama suyu sorunu bu yaz bitecek," ifadelerini kullandı.

Editör: Arda Erden