Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Irak'ın kuzeyinde hain saldırı sonrası şehit olan askerlerimiz için taziye mesajı yayımladı.

Şehit olan 6 askerimiz için başsağlığı, yaralılar için şifa dileyen MHP lideri Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: 

8. Yargı Paketi'nin ilk 14 maddesi kabul edildi 8. Yargı Paketi'nin ilk 14 maddesi kabul edildi

"Şehit Uzman Çavuş Alpay Aras-3 Operasyonu kapsamında harekat icra eden Hakkari 1.Dağ ve Komando Tugay Komutanlığımıza bağlı bir geçici üs bölgemize alçakça sızma girişiminde bulunan PKK'lı hainlerin hunhar saldırısında maalesef altı vatan evladımız şehit olmuş, altı vatan evladımız da yaralanmıştır. Öfkemiz acımız kadar büyüktür. Bu şerefsizlerin kökünü her yerden kazımak mukaddes ve mukadder bir görevdir.

Aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmetler, yaralılarımıza şifa niyaz ediyor; kederli ailelerinin, milletimizin, silah arkadaşlarının, hülasa hepimizin başı sağ olsun diyorum. Hiç kimse endişe etmesin, şehitlerimizin dökülen kanları yerde kalmayacak, terörizmle mücadele sonuna kadar devam edecektir."
 

Editör: Ferhat Erdemir