MHP Lideri Devlet Bahçeli'den TÜRKGÜN'e ziyaret

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için İstanbul'a gelen MHP lideri Bahçeli, ilk ziyaretini gazetemiz TÜRKGÜN ve Bengütürk TV'ye yaptı.

Google Haberlere Abone ol
MHP Lideri Devlet Bahçeli'den TÜRKGÜN'e ziyaret
14.06.2019 21:29

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 23 Haziran Pazar günü yeniden yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim çalışmaları için İstanbul'a geldi.

 Program kapsamında ilk ziyaretini Türkgün gazetesi ve Bengütürk TV'ye yapan MHP lideri Devlet Bahçeli, yarın da muhtarlarla düzenlenen kahvaltıya katılacak. MHP Lideri Bahçeli, akşam saatlerinde ise sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ve iş dünyası temsilcileriyle buluşacak. İstanbul'da geniş katılımlı toplantılara ağırlık verileceği belirtilen MHP Genel Başkanı Bahçeli, pazar günü de hemşehri dernekleri üyeleriyle bir araya gelecek.

MHP lideri Devlet Bahçeli çıkışta gazete çalışanları Tolga Polat, Aytekin Yılmaz ve Yavuz Müftüoğlu ile fotoğraf çektirip başarı dileklerini iletti. 

MHP Liderinin ziyaretine basın mensupları yoğun ilgi gösterdi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, Tolga Polat (solda) ve Aytekin Yılmaz (sağda) ile bir süre gazeteyle ilgili sohbet edip Türkgün'ün yayın hayatındaki önemi ve taşıdığı misyonu hakkında konuştu. 

 

Yorumlar