MHP Niğde Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Hamdi Doğan, akademik kariyerinin yanı sıra Niğde'nin tarihine ve kültürüne olan katkılarıyla da öne çıkıyor. İşte, Doğan'ın yaşamı, mesleği ve siyasi yolculuğu hakkında detaylar!

HAMDİ DOĞAN KİMDİR?

Hamdi Doğan, 1993 yılında Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi'nde Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü'nde araştırma görevlisi olarak akademik kariyerine başladı. 2013 yılında doçent unvanını elde eden Doğan, 2019 yılında profesörlük unvanını kazanarak akademik başarılarına bir yenisini ekledi.

Niğde Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini üstlendiği dönemde gençlerle buluşan Prof. Dr. Doğan, Niğde'nin tarihine ve kültürüne dair önemli eserlere imza atmıştır. Yayımladığı kitaplar ve yazdığı makalelerle kent kültürüne katkıda bulunarak tanınan Hamdi Doğan, akademik kimliğiyle Niğde'ye hizmet etmeye devam etmektedir.

Hamdi Dogan

MHP Niğde Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Prof. Dr. Hamdi Doğan, bilgi birikimi ve liderlik vasıflarıyla öne çıkıyor. Akademik geçmişi ve kent kültürüne olan hassasiyetiyle Niğde'nin geleceğine liderlik yapmayı hedefleyen Doğan, seçim sürecinde kente dair projelerini ve vizyonunu detaylı bir şekilde sunmaya hazırlanıyor. Niğde'nin yerel yönetiminde deneyimli ve köklü bir isim olan Prof. Dr. Hamdi Doğan, MHP'nin güçlü adayı olarak hizmet anlayışını kentin dört bir yanına taşımaya hazırlanıyor.

Editör: Ferhat Erdemir