MHP Osmaniye Teşkilatları kahvaltıda buluştu

MHP Osmaniye İl Başkanı Yusuf ÇOMU İl ve İlçe Teşkilatı sonrası 18 Mart 2021 perşembe günü yapılacak olan MHP 13. Büyük Kurultayı’nda Sayın Devlet BAHÇELİ’nin adaylığını açıklaması üzerine teşkilat mensuplarıyla istişareli sabah kahvaltısı düzenledi.

Google Haberlere Abone ol
MHP Osmaniye Teşkilatları kahvaltıda buluştu
23.02.2021 10:57

Parti binasında gerçekleşen kahvaltı İl ve İlçe Teşkilatları, İl, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, Üst Kurul Delegeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları ve Ülkü Ocakları İl Temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti.

Toplantı hakkında açıklama yapan Başkan Çomu; “Ülkemizin ve milletimizin bekası için mücadeleye devam kararı alan onur ve gururumuz, Bilge Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendi’yi tüm teşkilat mensuplarımızla 13. Büyük Kurultay’da MHP Genel Başkanı olarak görmek istiyoruz. Osmaniye ve tüm Türkiye’nin bu konuda kararı ve iradeli duruşu esastır. Milletimizin geleceği ve gelecek nesiller için Bilge Liderimizle devam etmek onur ve gurur vericidir. Birlik ve beraberliğimizi daim kılacak kongremizin hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.” dedi.

Yorumlar