Açılışlarda konuşan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, açılışlarda gösterdikleri ilgiden ve coşkudan dolayı büyük memnuniyet duyduğunu belirterek Sulusaray’da ve Üzümören beldesinde yağmurda açılışa katılanlara, “Bugün yoğun yağmurun altında bizleri bekleyen ve muhabbetle kucaklayan Üzümörenli hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Birlikte ıslandık, birlikte üşüdük, birlikte değiştireceğiz” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 10 At 14.51.23

Bulut, Sulusaray’da yaptığı konuşmada, “Sulusaray tarihi bir zafere hazırlanıyor. Yüzlerce araçla bizi karşılayan gönül dostlarına, seçim koordinasyon merkezimizin açılışına iştirak eden Sulusaraylılara, değişime inanan Sulusaraylı hemşerilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 03 10 At 14.51.23 (1)

DEĞİŞİM İÇİN TEK YÜREK

Seçim koordinasyon merkezlerinin açılışında yaptıkları konuşmalarda Yücel Bulut, “Her zaman bizi yalnız bırakmayan kadınlarımızın, analarımızın kadınlar gününü kutluyorum. Bizim inancımızda her gün kadınlar günüdür bunu da unutmuyoruz. Bugün burada ortaya koyduğunuz karar, değişimin çağrısına kulak verdiğinizi göstermektedir. Hakkın ve hakikatin değişimin sesi olan adaylarımızın etrafında toplandınız. Bugün buradaki sevgi seli değişim için tek yürük olduğunun habercisidir.  Şehirlerimizdeki bu coşku Türkiye’nin her tarafından duyulur hâle geldi” şeklinde konuştu.

Whatsapp Image 2024 03 10 At 14.51.22 (2)

BİRİLERİ PANİKLEDİ

Herkesin 31 Mart’ta değişimi beklediğini söyleyen Yücel Bulut, “Bu coşku ve heyecan birilerini panikletti. Şimdi kulağımıza gelen bu büyük rüzgârı nasıl durdurabilirim, hevesine kapıldılar. Şimdi bazıları yalana dolana başvurmaya başladılar. Bu yatırımın merkezi hâline gelecek. Bu bereketli toprakları yalanla dolanla değil yatırımın merkezi durumuna getireceğiz. Bu belediyenin kapılarını herkese hakça ve eşitçe açarak şehrimizi yeniden inşa edeceğiz” diyerek sözlerini

Whatsapp Image 2024 03 10 At 14.51.22

CUMHUR İTTİFAKI GÜÇLÜDÜR

Bazılarının yalan dolan haberlerle MHP’nin Tokat’ta cumhur ittifakının dışında olduğuna söylediklerini kaydeden Yücel Bulut, “Cumhur ittifakı o kadar güçlüdür ki, bu toprakları hainlerin elinden kurtarmak için kurulmuştur. Birisi bir koltuğa rahatça oturabilecek diye yıkılacak değildir. MHP belediyeyi alırsa yeterince yatırım gelmezmiş. Bu cahilce lafları edenler, siz bu sözlerinizle her şeyden önce Sayın Cumhurbakanımıza farkında olmadan saygısızlık ettiğiniz farkında değil misiniz? Sayın Cumhurbaşkanımız yatırım yaparken ayrım mı yapıyor. Cumhurbakanı hepimizin, benim cumhurbaşkanım. Bu ülkenin bakanları bizim bakanlarımız. Tokat’taki MHP’li belediyeler için tek bir bakanımızdan istediğimiz bir yatırım geri çevrilmedi. Bu devlet bizim devletimiz. Bu devlet her bir evladının, her bir vatandaşının devleti.” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 10 At 14.51.22 (1)

Açılışlarda Sulusaray Belediye Başkan Adayı Davut Kılıç ve Üzümören Belediye Başkan Adayı Bekir Öncü de birer konuşma yaparak seçim koordinasyon merkezlerinin açılışına gelen vatandaşlara teşekkür ettiler. Açılışlara MHP Tokat il, ilçe başkanları, yöneticileri ve belediye meclis üyeleri tam kadro katıldılar.

Whatsapp Image 2024 03 10 At 14.51.20 (1)

DEĞİŞİMİN ÖNCÜSÜ KADINLAR

Öte yanda Zile’de MHP “Değişimin Öncüsü Kadınlarımız” programı düzenledi. Programa MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek, Zile Belediye Başkan Adayı Ali Özgan ve kadanlar katıldılar. Yücel Bulut burada yaptığı konuşmada da kadınlar günü kutlamasında bulundu ve “Zileli hanımefendiler yaptığımız davete icabet ettiler. Bu salona sığmadılar. Zile’nin en büyük salonu kadınlarımıza dar geldi. Bu değişimin habercisidir” ifadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 03 10 At 14.51.20

Whatsapp Image 2024 03 10 At 14.51.22 (3)Whatsapp Image 2024 03 10 At 14.51.21Whatsapp Image 2024 03 10 At 14.51.21 (1)

Kaynak: Haber Merkezi