MHP verdiği sözü tuttu

23 Haziran İBB seçim sürecinde vatandaşların “Siyasiler mahallemizi seçim dönemlerinde ziyaret ediyor. Siz bizi seçimden sonra da ziyaret edin” şeklindeki talep karşılık buldu. MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter 23 Hazirandan sonra ziyaret sözü verdiği Ümraniye İlçesi Gerdan Sokak sakinlerini ziyaret etti ve sorunlarını dinledi.

MHP verdiği sözü tuttu
21.07.2019 12:24

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter Ümraniye İlçesine bağlı Kazım Karabekir Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi ve mahalle muhtarı Tanju Ergün’ü ziyaret etti.

Sayın Yönter’e İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş, MYK Üyesi Nevzat Ünlütürk, MHP İstanbul İl Muhasibi Cüneyt Göz ve Ümraniye İlçe Başkanı Adnan Çakır da eşlik etti.

23 Haziran’da gerçekleşen İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimleri öncesi mahalle halkını ziyaret eden İzzet Ulvi Yönter vatandaşın “bizi sadece seçimlerde değil, seçimden sonra da ziyaret edin” şeklindeki taleplerini karşılıksız bırakmadı. Kazık Karabekir Mahallesi Gerdan Sokak sakinlerine verdiği sözü tutan İzzet Ulvi Yönter vatandaşın dilek ve taleplerini de dinledi.

Gerdan sokak sakinleri de 23 Haziran seçimleri öncesi “seçimlerden sonra bizi ziyaret ederseniz bizler de size ellerimizle yaptığımız gözlemelerden ikram ederiz” demişti. Gerdan Sokak halkı da MHP’ye verdiği sözü tuttu ve ev hanımları kendi elleriyle hazırladıkları gözlemelerden ikram etti.

MHP İstanbul teşkilatı ve milletvekilleriyle aynı sofra etrafında buluşan mahalle sakinleri MHP’nin ziyaretinden son derece memnun kaldıklarını ifade ettiler.

Mahallelerini sadece seçim dönemlerinde ziyarete gelen siyasetçiler olduğunu ancak MHP’nin seçimden sonra da ziyarette bulunmamasının kendilerinde ayrı bir öneme sahip olduğunu dile getirdiler.

Gerdan sokak sakinlerinin tüm sorularını samimi bir şekilde cevaplayan MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter; “MHP verdiği sözü tutar. Sayın Devlet Bahçeli verdiği sözü tutar, tutamayacağı sözü de vermez. Çünkü Devlet Bahçeli adam gibi adamdır.” dedi. 23 Haziran seçim gezileri esnasında verdikleri sözü hatırlatan Yönter; “Size, 23 Haziran İBB seçimleri sonrasında da ziyaret edeceğiz dediysek bunu yerine getiririz. Biz sözümüzü yerine getirdik. Sizlerle beraber bu samimi ortamda bulunmaktan büyük bir mutluluk duydum. Aynı sofrayı paylaşıp, ekmeğimizi bölüşmenin hazzını yaşadım.” dedi.

Mahalle sakinleriyle dertleşen MHP İstanbul İl ve İlçe teşkilat yöneticileri de tüm İstanbullulara kapımız ardına kadar açıktır.” diyerek ziyaretlerini sıklaştıracaklarını ifade ettiler.

Yorumlar