MHP'de partiler arası bayramlaşma video konferansla yapıldı

MHP'de partiler arası bayramlaşma yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele tedbirleri çerçevesinde partiler arası video konferans yöntemiyle yapıldı. MHP heyeti adına Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya görüşmelere başkanlık etti.

Google Haberlere Abone ol
25.05.2020 13:30

Covid-19 tedbirleri kapsamında partiler arası bayramlaşma bu sene video konferans yoluyla gerçekleşti

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyaya yayılma özelliği gösteren yeni tip Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında her sene geleneksel olarak gerçekleştirilen partiler arası bayramlaşma bu sene video konferans yoluyla gerçekleşti.

Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya'nın başkanlık ettiği MHP Heyetinde, Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Şeker ve MYK Üyesi Merve Menekşe de bulundu.

Ramazan Bayramı münasebetiyle MHP Heyeti sırasıyla; DSP, AK PARTİ, BBP, ANAP, SP, DP, CHP ile video konferans yoluyla bayramlaştı.

"İnşallah Kurban Bayramına eski dönemdeki bayramlaşmalara döneriz"

MHP heyeti adına görüşmelere başkanlık eden Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, AK Parti ile görüşmeler sırasında: "Siyasi partiler arasında bayramlaşmalar çok güzel bir şekilde devam etti. Bizim daha önceki bayramlaşmamızda ziyaret ve kabul heyetleri vardı. Sanal ortamda yaptığımız bu bayramlaşmada tek bir bayramlaşma heyeti var. Şu anda eş zamanlı olarak siz bize, biz de size konuk olduk. Bayramınızı kutluyoruz. İnşallah Kurban Bayramına eski dönemdeki bayramlaşmalara döneriz. Karşılıklı dokunuşlar gerçekleşir, hasretler giderilir" dedi.

Yorumlar