MHP'den Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına sert tepki!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP grup Toplantısında MHP'ye yönelik söylediği sözlere Twitter üzerinden sert tepki gösterdiler.

MHP'den Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına sert tepki!
11.02.2020 16:41

FETÖ’ye ve PKK’ya destek veren Kılıçdaroğlu’na ve partisinin üst yönetimine seslenmek isterim. Terör yapılanmalarına bağlılığınızı başka bir parti üzerinden yapıyorsanız ben sizin insanlığınızı sorgularım.

Kılıçdaroğlu, sen boy aynasının karşısına geçip aynada gördüğün FETÖ’cüyü sorgulamalısın. Senin MHP’nin Türk Milliyetçiliğini sorgulaman ile sayıları bilmeyen birinin matematik profesörünü keraat cetvelinden sınav yapması arasında fark yoktur.

Türk Milliyetçiliğinin konuşulduğu yerde Kılıçdaroğlu’na söz düşmez. Kılıçdaroğlu ancak Türk ve Türkiye düşmanlarına söz verildiğinde konuşabilir. O zaman da Kılıçdaroğlu ne söyledi diye merak eden; FETÖ’nün, Kandil’in söylemleriyle karşılaşır.

SADİR DURMAZ'DAN SERT TEPKİ

FETÖ “operasyonuyla” Genel başkan olacaksın, Pensilvanya’nın dümen suyunda PKK‘yla kol kola, koyun koyuna siyaset yapacaksın, utanmadan MHP’nin Milliyetçiliğini sorgulayacaksın! Hadi ordan Zübük. Sen 15 Temmuz gecesi tankların arasından nasıl sıvıştığını açıkla önce...

Yorumlar