Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre; Pençe-Kilit bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada 6 asker şehit oldu, 2'si ağır 7 asker yaralandı. Çatışmada ilk belirlemelere göre 12 terörist etkisiz hale getirildi. Bakanlıktan yapılan açıklamanın ardından Milliyetçi Hareket Partisi'nden peş peşe başsağlığı mesajları eldi.

MHP'Lİ YÖNTER'DEN ŞEHİT ASKERLERİMİZE BAŞSAĞLIĞI MESAJI

MHP Genel Başkan Yardımcısı sosyal medya üzerinden şehit askerlerimize başsağlığı mesajı yayımladı.

"Acımız çok büyük, yine bölücü terör örgütü PKK, yine kanlı saldırı…Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmetler diliyorum. Başımız sağ olsun; hainler/işbirlikçileri/destekçileri mahvolsun, kahrolsun; Türk milleti ve Türk devleti sonsuza kadar var olsun…" dedi.

MHP'Lİ ÖZDEMİR'DEN ŞEHİT ASKERLERİMİZE BAŞSAĞLIĞI MESAJI

 MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir şehit askerlerimiz için sosyal medya üzerinden başsağlığı mesajı yayımladı:

"Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan beş askerimize Cenabı Allah’tan rahmet, yaralı sekiz askerimize acil şifalar diliyorum. Türkiye terörle mücadelede kararlılıkla yoluna devam edecek ve ülkemiz mutlaka terör belasından kurtulacaktır." dedi.

MHP'Lİ AKSU'DAN ŞEHİT ASKERLERİMİZE BAŞSAĞLIĞI MESAJI

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu şehit askerlerimiz için sosyal medya üzerinden başsağlığı mesajı yayımladı:

"Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifa, yakınlarına ve milletimize başsağlığı ve sabır diliyorum. " dedi.

MHP'Lİ KARAKAYA'DAN ŞEHİT ASKERLERİMİZ İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya sosyal medya üzerinden şehit askerlerimiz için başsağlığı mesajında bulundu:

"Pençe Kilit operasyon bölgesinde şehit düşen askerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet, ailelerine sabır; yaralı askerlerinize acil şifalar diliyorum. Aziz Milletimizin Başı Sağolsun." dedi.

MHP'Lİ YILDIRIM'DAN ŞEHİT ASKERLERİMİZ İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım sosyal medya üzerinden şehit askerlerimiz için başsağlığı mesajında bulundu:

"Türk’e diz çöktüremeyeceksiniz! İyi işitin, iyi bilin, iyi belleyin!dedi." dedi.

MHP’Lİ YILDIZ’DAN ŞEHİT OLAN ASKERLERE BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız sosyal medya hesabından Pençe Kilit bölgesinde şehit olan askerlere başsağlığı mesajı yayımladı. “Şehitler ölmez, Vatan bölünmez.” Dedi.

MHP'Lİ BÜYÜKATAMAN'DAN ŞEHİT ASKERLERİMİZ İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman şehit askerlerimiz için sosyal medya üzerinden başsağlığı mesajı yayımladı:
"Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan beş askerimize Allah’tan rahmet, yaralı sekiz askerimize acil şifalar diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun." dedi.

MHP'Lİ BÜLBÜL'DEN ŞEHİT ASKERLERİMİZ İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül şehit askerlerimiz için sosyal medya üzerinden başsağlığı mesajı yayımladı.

"Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde şehit olan kahraman mehmetçiklerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ve aziz milletimize sabır ve baş sağlığı, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyorum." dedi.

MHP'Lİ ADAN'DAN ŞEHİT ASKERLERİMİZ İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

MHP TBMM Başkanvekili Celal Adan sosyal medya üzerinden şehit askerlerimiz için başsağlığı mesajı yayımladı.

"Şehit düşen 5 Mehmetçiğimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifa dilerim. Alçak PKK'nın beli kırılana, onu savunan diller koparılana dek bu kutlu mücadele sürecektir." dedi.

MHP'Lİ PELİN YILIK'TAN ŞEHİT ASKERLERİMİZE BAŞSAĞLIĞI MESAJI

MHP Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık şehit askerlerimiz için sosyal medya üzerinden başsağlığı mesajı yayımladı:

"Acımız çok büyük, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan beş yiğit vatan evladımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralı sekiz askerimize acil şifalar diliyorum. Aziz Türk Milleti’nin başı sağ olsun" dedi.

Editör: Bilge Güler