MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan’ın Cumhur İttifakı Demre Belediye Başkan Adayı İbrahim Oğuz ve Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü ile birlikte Beymelek’e yaptığı ziyaret muhteşem bir mitinge dönüştü.

Whatsapp Image 2024 03 23 At 12.11.56 Pm

MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“CUMHUR İTTİFAKININ ZAFERİNİ PERÇİNLEYECEĞİZ”

“Antalya’ya bir Hakan gerekti inşallah 31 Mart’ta da Antalya’nın Hakan’ını seçeceğiz.

15 yıldır Kepez’de genç yaşında belediye başkanı olmuş, AK Parti’nin gençlik kolları başkanlığını yapmış olan ve şerefle, onurla hizmet etmiş bulunan sayın Hakan Tütüncü’yü seçerek Cumhur İttifakı’nın 31 Mart zaferini perçinleyeceğiz.

Aynı şekilde Cumhur İttifakı Demre Belediye Başkan Adayı sayın İbrahim Oğuz’u da zafere ulaştıracağız.

Antalya Milletvekili olarak Demreli hemşehrilerimiz, çiftçilerimiz, esnaflarımız için gece gündüz çalışmazsam, sizlerin emeğini yere düşürmemek için çalışmazsam o koltuklar bize haram olsun.

Bizler sizlerin gecenin ayazında gündüzün sıcağında seralarda bir kilo biber ve bir kilo domates için neler çektiğinizi iyi biliyoruz. İşte bu gayretinizi boşa çıkarmamak bizim de gece gündüz çalıştığımızı bilmenizi istiyorum.

Demre’de yaşanan 5 Mart’taki afette Demre’de yanınızdaydım.  Çünkü sizin derdiniz benim derdimdir.”

MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, hasar tespitinin ardından ödemelerin yapılması için gerekli görüşmeleri de yaptığını ifade ederek hasar bedellerinin seçimden önce ödenmesi için çalıştıklarını bildirdi.

MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, konuşmasının son bölümünde şöyle dedi:

Whatsapp Image 2024 03 23 At 12.11.57 Pm (1)

“BİR TEK TÜRK MİLLETİNİN GELECEĞİ İÇİN PAZARLIK YAPTIK”

“Biliyorsunuz ki ayırmadan ayrışmadan Cumhur İttifakı kuruldu. Bu ittifakı iki Türkiye sevdalısı Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ile Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde sizlerin yüreğinde kuruldu. Kapalı kapılar ardında asla pazarlık yapmadık, bakanlık paylaşmadık. Biliyorduk ki bir tek Türk milletinin geleceği için pazarlık yapılır. Memleket menfaatinin dışında bir pazarlık yaparsak gök girsin kızıl çıksın diyorum.

Whatsapp Image 2024 03 23 At 12.11.57 Pm (2)

Bu seçimlerde Demreli hemşehrilerimize diyorum ki, Demre’nin geleceği için oy versinler. Bizler Demre’yi yeniden imar etmek istiyoruz ve bunun için de Demre’nin evladı Cumhur İttifakı Adayımız sayın İbrahim Oğuz’u 31 Mart akşamı seçmemiz lazım.

Elbette hepimiz faniyiz. Beden ölür, çürür, cana bakın siz. Kim kiminle yürür, ona bakın siz. Bırakın dönsün dönme dolaplar. Haktan hakikatten yana bakın siz diyor sizlere saygılar sunuyorum.”

Kaynak: AA