Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Alanya’da Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel’in proje tanıtım programına katıldı.

Başkan Adayı Yücel’in Alanya’ya hizmet yolunda çıraklık, kalfalık ve ustalık dönemini tamamladığına dikkat çeken MHP’li Abdurrahman Başkan konuşmasında şunları söyledi:

“Alanya bizim için sevdadır.  Biz bunu 20 yıldır yaşadık bundan sonra da inşallah yaşamaya devam edeceğiz.

Adem Murat Yücel’in yaptıklarına ve yapacaklarına şu andaki bütün adayların hayalleri bile yetişemez.

Whatsapp Görsel 2024 03 10 Saat 17.13.32 680B2Aae

“BİZLER MAVİYE AŞIĞIZ”

Bizim maviye olan sevdamız 1881’de Selanik’te açılan bir zift gözle başladı. Sonra mavi vatan oldu, sonra Antalya sonra Alanya oldu ve Alanya’mıza hizmet olarak döndü. Bizler maviye her zaman sevdalıyız. Gök bayrağımız da maviydi, sonra üç hilalli sancağımız oldu. Sonra Milliyetçi Hareket Partisi’nin simgesi oldu.  Ama bilin ki sadece partimizin simgesi değil her Türk milliyetçisinin her ülkücünün yüreğinde mühür oldu.

Bizim ayrılımız gayrılık yok. Cumhur İttifakı kapalı kapılar ardında değil Türk milletinin yüreğinde kuruldu. Cumhur İttifakımız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edecek. 14 ve 28 Mayıs’ta Türkiye’yi vatan hainlerine teslim etmediniz inşallah 31 Mart’ta da asla teslim etmeyeceğiz.

Bizler MHP milletvekilleri olarak Alanya’mızın plaka numarasının 82 olması için Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde il olması için çalışmaya söz veriyoruz. Kendi adıma da diyorum ki Alanya’nın plaka numarasının 82 olması için uğraşmazsam gök girsin kızıl çıksın.

Whatsapp Görsel 2024 03 10 Saat 17.13.16 D265Ca7B

Bizler belediye hizmetlerini ancak milletin gönlüne girerek yapalım istiyoruz. Sadece onların gönüllerine girersek onların çocuklarının geleceği için çaba sarf edersek onların geleceği için bir adım daha atarsak o zaman bu vatana, bu millete, bu analara babalara sözümüzü yerine getirmiş oluruz.

O yüzden de önümüzdeki süreç içerisinde Alanya’da Adem Murat Yücel, Antalya’da Hakan Tütüncü diyoruz. Hakan Tütüncü kardeşimiz Kepez’de çıraklığını ve kalfalığını tamamladı ve şimdi Antalya’yı yönetmeye ve Antalya’nın ustası olmaya taliptir. İnşallah 31 Mart’ta Alanya ve Antalya olarak üzerimize düşeni yapıp belediye başkanlıklarını Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin huzurlarına başımız dik olarak çıkacağız.”

Editör: Elif Bilir