MHP'li Abdurrahman Başkan Gazipaşalılara seslenerek “Antalya’nın böceklerini oylarınızla sandığa hapsetmeye var mısınız?” diye sordu.

MHP Milletvekili Abdurrahman Başkan “Antalya’nın altın çağını başlatacak olan Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Hakan Tütüncü’dür. Gazipaşa’ya yakışacak, Gazipaşa’yı alıp başka bir yerlere getirecek olan da Mustafa Aksoy’dur” diye konuştu.

MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“GENEL SEÇİM HAVASINA ÇEVİRMEK İSTEYENLER VAR”

“Ülkemizi bir genel seçim havasına çevirmek isteyenler var. Ama bilsinler ki, genel seçimler 14 ve 28 Mayıs’ta bitti. Şimdi 31 Mart’ta kentlerimizi emanet edeceğimiz şehreminileri seçiyoruz. Yani şehrimizi emanet edeceğimiz ve güveneceğimiz isimleri seçeceğiz. İşte Antalya’da o isim Hakan Tütüncü’dür. İşte o isim Gazipaşa’da Mustafa Aksoy’dur.

Kıymetli başkanlarımızın emanetinize ihanet etmeyeceklerine ben kefilim. Sonuna kadar da milletvekilleri olarak bizler ve sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey, sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Bey de başkanlarımızın arkasındadır. Başkanlarımızın arkalarında devlet var.

“ANTALYA VE GAZİPAŞA’DA O GÜZEL GÜNE AZ KALDI”

Kıymetli Gazipaşalılar şunu iyi bilin ki sizler elleri kınalı ağzı dualı bir nesilsiniz. Şehrinizi alıp bir yerlere getirecek ve şehrinizi emanet edeceğiniz Mustafa Aksoy kardeşimize güveniyor musunuz (EVET). Şehrin altın anahtarını Gazipaşa’da Mustafa Aksoy’a, Antalya’da Büyükşehirde de Hakan Tütüncü’ye teslim etmeye var mıyız? (EVET)

O güzel güne az kaldı. 31 Mart akşamı inşallah şehrimizin altın anahtarını Mustafa Aksoy ve Hakan Tütüncü’ye verip Antalya’nın böceklerini oylarınızla sandığa hapsetmeye var mısınız? (EVET)

Hani şair diyor ya;

"Tohum saç, bitmezse toprak utansın!

Hedefe varmayan mızrak utansın!

Hey gidi Küheylan, koşmana bak sen!

Çatlarsan, doğuran kısrak utansın! Ama bizim adaylarımız hedefe ulaşmak için sonuna kadar gidecekler.

“ELİMİZİ GAZİPAŞA’DAN ÇEKMEYECEĞİZ”

Gazipaşa deyince aklımıza hemen tarım gelir. Gazipaşa 39 tür tropik meyveyi üreten bir kentimiz. Ancak Gazipaşa turizmde biraz geride kaldı. Gazipaşa’yı Mustafa Aksoy başkanınıza emanet ettiğinizde hep birlikte elimizi burdan çekmeyeceğiz. 8 milletvekili olarak sonuna kadar arkasında olacağız.”

Editör: Bilge Güler