MHP'li başkandan takdir toplayan hareket

Iğdır'ın Karakoyunlu ilçesinin MHP'li Belediye Başkanı Bayram Ballı, göreve başladıktan sonra makam odasının kapısını söktürdü. Başkan Ballı, "Bugünden itibaren de kapımız her zaman açık olacak, gizlilik olmayacak ve halkımıza şeffaf bir belediyecilik örneği olacağız" dedi.

MHP'li başkandan takdir toplayan hareket - Sayfa 1

Iğdır'ın Karakoyunlu ilçesinin MHP'li Belediye Başkanı Bayram Ballı, göreve başladıktan sonra makam odasının kapısını söktürdü.

1 5
MHP'li başkandan takdir toplayan hareket - Sayfa 2

 Başkan Ballı, "Bugünden itibaren de kapımız her zaman açık olacak, gizlilik olmayacak ve halkımıza şeffaf bir belediyecilik örneği olacağız" dedi.


2 5
MHP'li başkandan takdir toplayan hareket - Sayfa 3

Iğdır'da Karakoyunlu Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü görevini yürütürken 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde MHP'den Belediye Başkan adayı olan Bayram Ballı, resmi olmayan sonuçlara göre, oyların yüzde 42,57'sini alarak başkan seçildi.


3 5
MHP'li başkandan takdir toplayan hareket - Sayfa 4

Geçen hafta mazbatasını alan Başkan Ballı, ilk icraat olarak makam odasının kapısını söktürdü. "Belediye başkanının kapısı halkına kapalı olmaz" diyen Bayram Ballı, "Makam odamın kapısını söktüm ve halka açık bir kapı oldu. Bugünden itibaren de kapımız her zaman açık olacak, gizlilik olmayacak ve halkımıza şeffaf bir belediyecilik örneği olacağız" diye konuştu.


4 5