Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'na tepki gösterdi.

Büyükataman, Davutoğlu'nun MHP'ye ve Cumhur İttifakı'na yönelik saldırılarını ve trollük girişimlerini sert bir dille eleştirdi.

Ayrıca, Davutoğlu'nun sözlerinin ciddiye alınacak bir tarafının olmadığını ve kendisinin millette bir karşılığı olmadığını vurguladı.

Büyükataman, Davutoğlu'nun fitne saçmaktan öteye gidemediğini ve sürekli olarak çamura batmakta olduğunu ifade etti.

MHP’li Büyükataman, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Siyaset sahnesindeki “stratejik rezillikleri” ile nam salmış olan Ahmet Davutoğlu şimdi de trollük yaparak ilgi çekmeye çalışmış.

Hastalık derecesinde bir takıntı ile her fırsatta Milliyetçi Hareket Partisi’ne ve Cumhur İttifakı’na saldıran Serok Ahmet’in sataşmalarının ciddiye alınacak bir tarafı bulunmamaktadır.

Milliyetçi Hareket Partisi ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi hedef alarak gündeme gelmeye çalışan “Trol Ahmet” şunu kulağına küpe etmelidir; kendisinin ve küsurat partisinin aziz milletimizde bir karşılığı olmadığı gibi, sözlerinin tarafımızca da bir kıymeti harbiyesi yoktur.

Şizofrenik kurgularıyla fitne saçmaktan bir adım öteye gidemeyen Stratejik Çapsız, Siyasi Kalpazan Davutoğlu içinde bulunduğu çukurda çırpındıkça çamura batmakta, rezilliğine rezillik katmaktadır.”

Editör: Haber Merkezi