MHP'li Depboylu: Kadın vatandır, kadın annedir!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, Adana Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından düzenlenen “3. Geleneksel Kadın İzleri Programının davetlisi olarak geldiğimiz güzel şehrimiz Adana’da kıymetli misafirlerimizin arasında bulunmaktan kıvanç duymaktayım.'' dedi.

Google Haberlere Abone ol
MHP'li Depboylu: Kadın vatandır, kadın annedir!
02.02.2020 17:13

Saygıdeğer Genel Başkanımız Devlet BAHÇELİ Beyefendinin ehemmiyet verdiği Adanalı hemşehrilerine selamlarını sözlerime başlamadan evvel belirtmek isterim. “Kadın Annedir, Kadın Vatandır, Kadın Ülkedir, Kadın Gelecek Nesillerin Teminatıdır.” diyerek Kadının önemini ve değerini bütün içtenliği ile ifade eden Saygıdeğer Genel Başkanımız bizlerin bu husustaki en büyük destekçimiz olmuş ve KAÇEP (Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları) Projesinin oluşmasında bizlere yol göstermiştir. Milliyetçi Hareket Partisi bu bakış açısı ile politikalarını oluşturmakta ve ilgili kurum ve kuruşlar perspektifinde ifade etmektedir. Siyasi Partiler nazarında ve Türkiye’de ilk defa Genel Başkanımız Onursal Başkanlığında ve destekleriyle gerçekleştirdiğimiz 18-19-20 Ekim 2019 Tarihinde gerçekleştirdiğimiz 1. MHP Kadın, Toplum ve Şiddet Sempozyumumuzda disiplinlerarası olarak 66 bildiri sunumu 17 oturumda gerçekleşmiş olup yoğun ilgi ile tamamlanmıştır. Ortaya konulan bilimsel tespitler ve sorunlar değerli akademisyenlerimizce ve konunun uzmanları tarafından ele alınmış olup sonuç bildirgesi kamuoyuna duyurulmuştur. Ortaya çıkan problemler Milliyetçi Hareket Partisinin Kadın ve Toplum nazariyetindeki düşünceleri ve politikaları TBMM’de ortaya koyduğu ve ifade edeceği durumlar olarak yer alacaktır.


Bu vesile ile Değerli misafirlerimize, Adanalı hemşehrilerimize, Programın hazırlanmasında emeği geçen Ülkü Ocakları İl Başkanımız Emin Canlı Beyefendiye ve Yönetimlerine, Asena İl Birim Başkanı Seda Çökük Hanımefendiye ve Ülkü Ocaklı her bir kardeşime ayrı ayrı teşekkür ediyor Saygılarımı Sunarım.

 

Yorumlar