Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Konya’nın Akşehir ilçesinde seçim çalışmalarına katılarak, Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman’a 31 Mart Pazar günü yapılacak seçimlerde destek istedi.

İlçe programına Karabulut mahallesi ziyaretiyle başlayan Kalaycı ve beraberindekiler vatandaşlarla bir araya geldi. Karabulut mahallesinin tapu sorununun çözümü için yasal düzenleme yapılmasına öncülük edeceğini dile getiren Kalaycı, kırsal mahallelere de doğalgazın gelmesi için çalışmaların devam ettiğini hatırlattı.

TÜRKİYE TERÖR BELASINDAN KURTULACAK

Cumhur İttifakı’nın 15 Temmuz 2016’daki Türkiye’yi işgal girişiminin ardından Türkiye’nin çıkarları doğrultusunda doğal olarak kurulduğunu ve kuruluş amacına uygun olarak öncelikle yurt içi ve yurt dışı terör hedeflerinin yok edildiğini ifade eden Kalaycı, yaz aylarıyla birlikte Türkiye’nin terör belasından tamamen kurtulacağını vurguladı.

K A L A Y C İ

Kalaycı, Türkiye’nin dış politikada takip edilen bir ülke olduğunu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte katıldıkları yurt dışı gezilerinde buna yakinen şahit olduğunu belirterek, Gazze’de İsrail soykırımının sona ermesi için Türkiye’nin girişimlerinin sürdüğünü sözlerine ekledi.

Akşehir ilçe merkezinde esnaf ziyaretinde bulunan Kalaycı, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman’a güçlü destek beklediklerini söyledi. Memur-Sen Akşehir Temsilciliğinin düzenlediği iftar programında kamu çalışanlarına seslenen Mustafa Kalaycı, Yazla mahallesinde de vatandaşlarla buluşarak sohbet etti.

Editör: Haber Merkezi