MHP’li Mustafa Kalaycı, AK Parti Konya Milletvekilleri Mehmet Baykan ve Mustafa Hakan Özer ile birlikte Cumhur İttifakı Derbent Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ayten’e destek istedik. Parti yöneticilerinin de katıldığı ilçe gezisinde esnaf ve vatandaş ziyaretinde bulunan Kalaycı, düzenlenen mitingde konuştu.

Kalaycı, yatırımların devam ettiği Derbent’te devlet hastanesinin en kısa sürede tamamlanacağını açıklayarak Değiş-Tekke Göleti ve Sulama Tesislerinin yapımına önümüzdeki süreçte başlanacağını, bu yatırımların yakınen takipçisi olduğunu söyledi. Derbent – Başarakavak yolunun biran önce yapılması için her türlü gayreti göstereceklerini vurgulayan Kalaycı, ilçeye doğalgaz gelmesi içinde çalışmaların nihayete erdirilmesini sağlayacaklarını ifade etti.

Whatsapp Image 2024 03 25 At 2.34.26 Pm (1)

Cumhur İttifakına rekor oy beklediklerini anımsatan Kalaycı, Derbentlilerin terör yandaşlarına bundan önce olduğu gibi bundan sonra da destek vermeyeceğini bildiklerini sözlerine ekledi.

Whatsapp Image 2024 03 25 At 2.34.27 Pm

Kalaycı, Doğanhisar ilçesinde ikindi namazı sonrası belediye başkan adayı Savaş Özdemirle Ulu Camii cemaatiyle sohbet ederek sorunlarını dinlerken Hüyük ilçesine bağlı İmrenler mahallesinde de vatandaşla buluştu. Cumhur İttifakı adayı Mehmet Çiğdem’e sandıktan güçlü destek beklediklerini aktaran Kalaycı, seçim günü seçmenleri oy kullanmaya çağırdı.

Kaynak: Haber Merkezi