Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, 31 Mart Pazar günü gerçekleşecek yerel seçimler öncesi Cumhur İttifakı adaylarına destek istemek için Konya’daki çalışmalarını sürdürüyor.

Kapu Camisinde ikindi namazı sonra cemaatle sohbet eden Kalaycı, Bedesten Çarşısında esnafla bir araya geldi. Tarihi Bedesten Çarşısı Ahilik Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Hüseyin Küçükavcılar ile Konya Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanı Yusuf Yaşar’ı ziyaret eden Mustafa Kalaycı, sorunları ve talepleri dinledi.

Akören ilçesinde Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı ve mevcut belediye başkanı İsmail Arslan ile beraber ilçe merkezinde işyerlerini gezerek vatandaşlarla sohbet eden Kalaycı, sorunları çok iyi bildiklerini ve gerekli adımların atılarak halkın refah seviyesinin yükseltilmesi için çalışmaların devam ettiğini hatırlattı.

Mustafa Kalayci

İftar sofrasında Akörenlilerle buluşan MHP’li Kalaycı, seçmeni uyardı. Bazı adayların farklı partilerden girdikleri seçim yarışını kazanmaları halinde MHP ya da AK Parti’ye katılacaklarını söylediklerini anımsatan Kalaycı, bu sözlere asla inanılmamasını istedi.

"KAZANINCA MHP VEYA AK PARTİ GEÇECEĞİM DİYENLERE İNANMAYIN"

Kalaycı şöyle konuştu; “Akörenimizde Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı, mevcut belediye başkanımız İsmail Arslan’a destek istiyoruz. Hem büyükşehir’de hem de ilçemizde sizden Cumhur İttifakı adaylarımıza destek istiyoruz. Sizlere gelip ben kazanınca MHP-AK Parti’ye geçeceğim diyenlere asla inanmayın. Ne MHP ne AK Parti’de böyle yaklaşımla gelenlere karşı olumlu bir bakış açısı olmaz. Bizim adayımız İsmail Arslan’ın arkasında Devlet Bahçeli var, Recep Tayyip Erdoğan var. Burada vereceğimiz oy, aynı zamanda Cumhurbaşkanımıza destek anlamını taşıyor.”

Editör: Haber Merkezi