MHP’li Olcay Kılavuz: ABD Temsilciler Meclisi’nin Ülkü Ocakları kararı ayaklarımızın altındadır

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, TBMM Genel Kurulunda ABD Temsilciler Meclisi’nin Ülkü Ocakları hakkında almış olduğu kararı gündeme taşıdı.

Google Haberlere Abone ol
MHP’li Olcay Kılavuz: ABD Temsilciler Meclisi’nin Ülkü Ocakları kararı ayaklarımızın altındadır
05.10.2021 18:13

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, “Ülkü Ocakları’nı terör kelimesi ile yan yana getirmek alçaklıktır. Asıl terörist masumların kanını döküp Pkk, Pyd ve Fetö gibi nice terör örgütlerini besleyen ABD’dir.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz’un yapmış olduğu konuşma:

ABD Temsilciler Meclisi’nin dünyanın en büyük gençlik teşkilatı Ülkü Ocaklarımız hakkında almış olduğu küstahça karar ayaklarımızın altındadır. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin hür ve bağımsız yaşaması uğruna nice şehitler vermiş olan Ülkü Ocakları’nı terör kelimesi ile yan yana getirmek alçaklıktır. Asıl terörist masumların kanını döküp Pkk, Pyd ve Fetö gibi nice terör örgütlerini besleyen ABD’dir.

Ülkü Ocakları; Türk milletine sevdalı sayısız insanlar yetiştirmiş milli bir mektep; eğitimden kültüre, sanattan spora birçok alanda başarılı faaliyetler yürüten kutlu bir medresedir. Ülkü Ocaklı olmanın onur ve gururunu yaşayan biri olarak gür sesle haykırıyorum:

Yıkılsın şer odakları,

Yaşasın Ülkü Ocakları!..

Yorumlar