MHP Genel Sekreter Yardımcısı, İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu sosyal medya platformu x üzerinden Irak’ın kuzeyinde teröristlerin saldırısı sonucu şehit düşen Mehmetçiklere ilişkin açıklamada bulundu.

Tamer Osmanağaoğlu; “Irak'ın kuzeyinde, bölücü terör örgütü mensupları tarafından yapılan kahpe saldırıda şehit düşen kahraman evlatlarımıza Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve büyük Türk milletine sabır diliyorum.” dedi.

Ortaköy esnafından Murat Kurum'a büyük destek Ortaköy esnafından Murat Kurum'a büyük destek

“Boynu tasmalı bu hainlerin sonuncusu da; kahramanlarımız tarafından o meşhur sarı torbalara koyulmadıkça devletimizin ve milletimizin bu mücadelesi bitmeyecektir.” ifadelerini kullanan Osmanağaoğlu “Türkiye’yi hedef alan ihanetin kandan beslenen sahipleri de, PKK’nın insan kaynakları şubesi haline gelmiş sığıntılar da, Kandil de uyuşturucu ve insan ticaretinden kazandığı haramlarla sapıklık peşinde koşan tasmalı şeref yoksunları da Türk Devletinin gazabından kurtulamayacaktır.” dedi.

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada; Irak’ın kuzeyinde teröristlerin saldırısı sonucunda çıkan çatışmada 6 asker şehit olmuş 7 terörist ise etkisiz hale getirilmişti.

Editör: Ferhat Erdemir