MHP’li Tamer Osmanağaoğlu, fahiş fiyat artışı yaparak milletin sofrasına göz diken zincir marketlere tepki gösterdi.

Osmanağaoğlu, “Unutulmamalı ki; stokçuluktan fahiş fiyat artışına, fırsatçılıktan simsarlığa, vatandaşımızı mağdur eden kim varsa Türk milletine, Türk devletine hasımlık içindedir. Millet ve devlet hasımları da Milliyetçi Hareket Partisi'nin düşmanıdır.” dedi.

MHP’li Osmanağaoğlu şunları söyledi;

“Milletin sofrasındaki ekmeğe göz diken, devletinin mücadelesini sekteye uğratmayı görev addeden, fahiş fiyat artışlarıyla millet-devlet birlikteliğini baltalamaya çalışan üç harflilerden birisinin sözcüsünün kuyruğuna basılmışçasına feryat etmesi dikkatlerden kaçmamıştır.

Eşkali bozuk, üslubu sahte, ifadeleri samimiyetsiz, gözünü para hırsı bürümüş, cin olmadan adam çarpmaya çalışan sermaye emanetçisi şahsın söylediklerine Türk milletinin inanması elbette mümkün değildir.

Bakan Varank'tan Kılıçdaroğlu'nun 'çılgın projesi'ne bomba yorum: Adamın da vizyonu işte bu kadar Bakan Varank'tan Kılıçdaroğlu'nun 'çılgın projesi'ne bomba yorum: Adamın da vizyonu işte bu kadar

Bilinmelidir ki; Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin TBMM'de gerçekleştirilen Grup Toplantımızdaki "Sürekli zam yapan zincir marketlerin FETÖ’yle irtibat ve ilişkisinin titizlikle araştırılması gerektiğine de inanıyoruz." ifadeleri Türk milletinin hislerine tercüman olmuştur.

Ceplerini doldurmak için; milletimizin refahından çalmak dahil her yolu mubah gören bu azgın zihniyetin gerçek yüzünü ifşa eden Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin ifadeleri Türk milleti tarafından sahiplenilmiş, yüzsüz fırsatçıların sözleri ise ayaklar altında yerini bulmuştur.

Unutulmamalı ki; stokçuluktan fahiş fiyat artışına, fırsatçılıktan simsarlığa, vatandaşımızı mağdur eden kim varsa Türk milletine, Türk devletine hasımlık içindedir. Millet ve devlet hasımları da Milliyetçi Hareket Partisi'nin düşmanıdır.

Üç harfli market zincirlerinin insafına terk edilecek milletimiz yoktur. Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli'nin dedikleri gibi: Sürekli zam yapan zincir marketlerin FETÖ’yle irtibat ve ilişkisi titizlikle araştırılmalıdır!”