MHP Genel Sekreter Yardımcısı İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, "Zillet Masasının etkisiz, yetkisiz ve itibarsız elamanı Serok Ahmet gündeme gelmenin yolunu yine MHP’ye dil uzatmakta, fitne saçan ağzına Türk milletinin iftihar kaynağı Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli'nin ismini almakta bulmuş görünmektedir" ifadesini kullandı.

MHP'li Osmanağaoğlu şu ifadelere yer verdi;

"Zillet Masasının etkisiz, yetkisiz ve itibarsız elamanı Serok Ahmet gündeme gelmenin yolunu yine MHP’ye dil uzatmakta, fitne saçan ağzına Türk milletinin iftihar kaynağı Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli ‘nin ismini almakta bulmuş görünmektedir.

İsminin geçtiği her ortamda beddualarla anılan,varlık gösterdiği her masada kriz sebebi olmakla ünlenen, ihaneti ve onursuzluğu siyasi üslubu haline getiren Serok Ahmet’in ciddiye alınacak bir vasfı olmadığı da ortadadır.

Geçmişi şaibeli, kişiliği tedaviye muhtaç, algı yolları kapalı Ahmet Davutoğlu’ndan ümit kesileli çok olmuştur. Zira kendisi ihanet girdabına kapılmış, umutsuz bir vaka halini almış, tükenmişlik sendromuna yakalanmış hastadan başka bir şey değildir.

Bu arada; tükenmişlik sendromuna yakalanmış hastalarımıza şifa diliyorum. Vatansever Türk tabiplerinin şifa bekleyen hastalarımıza derman olacaklarından şüphem yoktur. Ama Davutoğlu adına üzgünüm! Doktor arkadaşlarım da teyit edeceklerdir: Çünkü ihanetin tedavisi hala yoktur."