Milliyetçi Hareket Partisi Medya, İletişim ve Dijital Mecralardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir sosyal medya X hesabından, milletin geçim şartları üzerinden hükümeti eleştirenlerin yaptıkları hakkında açıklamalarda bulundu. “Siyasi kazanç avına çıkanların, belediyelere gelince yaptıkları ilk iş ekmeğini kazanma derdinde olan garibanların işlerine son verip, yine belediye kadrolarına eş, çocuk, kardeş ve akrabalarını doldurmak oldu.” İfadelerini kullandı.

Bu akıl almaz hareketi sadece belediyelerin değil CHP yandaşı gazetecilerinde yaptığını söyleyen MHP’li Özdemir “CHP yandaşı gazetecilere mesela sabah akşam Cumhur İttifakı aleyhinde mesnetsizce konuşan Sözcü Gazetesi Yazarı Deniz Zeyrek’e varıncaya kadar hepsinin yaptığı bu oldu.” Dedi.

Öte yandan “PKK’nın siyasi uzantısı DEM ile girişilen ittifakta bölücü zihniyeti belediyelere taşıyan CHP ve yandaş anlayışı, aynı rezil kesimin milli birlik ve beraberliğimizin nişanesi olan değerlerimize; Bayrağımıza ve İstiklal Marşı’mıza karşı yapılan saygısızlıklara karşı ise sus pus durumda.”  olduğunu belirtti.

MHP’li İsmail Özdemir’in açıklamasının tamam:

Aylardan bu yana milletimizin geçim şartları üzerinden istismar yaparak siyasi kazanç avına çıkanların, belediyelere gelince yaptıkları ilk iş ekmeğini kazanma derdinde olan garibanların işlerine son verip, yine belediye kadrolarına eş, çocuk, kardeş ve akrabalarını doldurmak oldu.

Belediye başkanından tutun, CHP yandaşı gazetecilere mesela sabah akşam Cumhur İttifakı aleyhinde mesnetsizce konuşan Sözcü Gazetesi Yazarı Deniz Zeyrek’e varıncaya kadar hepsinin yaptığı bu oldu.

Samimiyet hizmettir, Cumhur İttifakı hamdolsun samimiyette de hizmette de duruş ve rüştünü milletimize ispat etmiştir.

PKK’nın siyasi uzantısı DEM ile girişilen ittifakta bölücü zihniyeti belediyelere taşıyan CHP ve yandaş anlayışı, aynı rezil kesimin milli birlik ve beraberliğimizin nişanesi olan değerlerimize; Bayrağımıza ve İstiklal Marşı’mıza karşı yapılan saygısızlıklara karşı ise sus pus durumda.

CHP zihniyeti daha ilk günlerden derdinin hizmet değil, kendi menfaati olduğunu her yönüyle göstermiş, meşrebini belli etmiştir.

MHP’li Feti Yıldız: Görgüsüzlüğünüzün kamuya yararı nedir? MHP’li Feti Yıldız: Görgüsüzlüğünüzün kamuya yararı nedir?

Kaynak: Haber Merkezi