MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir sosyal medya hesabından CHP'nin teröre karşı ilan edilen ortak bildiriye imza atmamasına ve Anayasa Mahkemesine tepki gösterdi.


MHP'li Özdemir'in açıklaması şu şekilde;

Aziz milletimin ortak acısı üzerine PKK terör örgütünün hain saldırısını kınayan ortak bildiriye imza armayan CHP, özellikle son 10 gündür Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ve Milli Savunma Bakanlığımıza sinsice saldırmakla meşguldü.

Ordumuza “satılmış” ifadesini kullanacak kadar alçalan ve her zaman safını PKK’nın siyasi uzantısı ile beraber şekillendiren CHP, DEM’lendiği ihanet çukurunda son olarak mecliste siyasi partilerin ortak bildirisine imza atmayarak yinelemiştir.

Tepki gelince de güya kendi bildirisini yayınlayarak, üstelik henüz şehitlerimizi toprağa dahi vermeden nasıl bir çarpık ve rezil anlayışta olduğunu bir kez daha göstermiştir.

İBB Adayı Kurum: "Biz, hep İstanbul’un sorunlarına çözüm bulmak için çalışacağız" İBB Adayı Kurum: "Biz, hep İstanbul’un sorunlarına çözüm bulmak için çalışacağız"

Daha vahim olanı ise PKK terör örgütü ile her türlü bağ ve bağlantısı sabit olan, siyasi uzantısı HDP-DEM’in kapatılması kararına yanaşmayan Anayasa Mahkemesi’nin tutumudur.

Terörün başı nerede olursa olsun ezilecek, hainlerden hesabı misliyle sorulacak, küresel ağababaları amaçlarına ulaşamayacaktır.

Bu ihanet oyunlarına milletimizin sabrı kalmamıştır. Terör örgütünün siyasi uzantılarına TBMM’de yer yoktur.

Editör: Arda Erden