MHP'li Özdemir'den saptırılmış ve yalan ifadelerin kullanıldığı Cumhuriyet Gazetesine sert tepki

MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, resmi Twitter hesabından Cumhuriyet Gazetesinin bugün yayınlanan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a yanıtlaması istemiyle meclis başkanlığına verdiğimiz bir yazılı soru önergesi ile ilgili maksadından saptırılmış ve yalan ifadelerin kullanıldığı habere sert tepki gösterdi.

Google Haberlere Abone ol
MHP'li Özdemir'den saptırılmış ve yalan ifadelerin kullanıldığı Cumhuriyet Gazetesine sert tepki
10.09.2020 17:45

MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir'in açıklamaları şu şekilde;

Cumhuriyet gazetesinde, Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak’ın yanıtlaması istemiyle meclis başkanlığına verdiğimiz bir yazılı soru önergemizle ilgili maksadından saptırılmış ve yalan ifadelerin kullanıldığı bir haber yer almıştır.

Sayın Berat Albayrak’a yönelttiğimiz soruların hiçbir yerinde olmayan ifadelerin şahsımla ilişkilendirilmesini reddettiğim gibi Cumhuriyet gazetesine karşı konunun hukuki zeminde de takipçisi olacağımızı belirtmek isterim.

Türkiye hasımları ile yürütülen örtülü ve kirli ittifaklarını aziz milletimize anlatmada dahi sorun yaşayan CHP yandaşı çarpık zihniyet sahiplerinin bu ve benzeri maksatlı haberleri Cumhur İttifakı’nın milletimizin bağrından kopan asil ruhuna zarar veremeyecektir.

MHP’nin safı Türk Milleti’nden yanadır. MHP Türkiye önceliğindedir. MHP’nin, Cumhur İttifakı’nın kutlu geleceğimizi inşa etme kararlılığına olan inanç ve bağlılığı açıkken, müflis hesaplar kaybetmeye mahkûmdur.

 

Yorumlar