MHP’li Yalçın: İP Müdiresi ve Kılıçdaroğlu, Pensilvanya’nın piyonluğunu yapmaya devam etsinler

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Google Haberlere Abone ol
MHP’li Yalçın: İP Müdiresi ve Kılıçdaroğlu, Pensilvanya’nın piyonluğunu yapmaya devam etsinler
03.04.2021 23:09

CNN Türk’te Demirtaş’ın tehdidinin tartışıldığını vurgulayan Semih Yalçın, ‘’ İP Müdiresi, kendi kıratlarına yaraşır bir şekilde ortaya çıkan CHP sözcüleri ve K Kılıçdaroğlu genel başkanımıza ve Türk milliyetçiliği fikriyatına sistemli ve planlı bir şekilde saldırmaktadırlar.’’ dedi.

Yalçın, ‘’MHP ve liderine saldırmayı kendilerine siyasi hedef ittihaz eden İP Müdiresi, Kılıçdaroğlu ve diğerleri aldıkları talimat gereği Pensilvanya’nın oynadığı kirli oyunun piyonluğunu yapmaya devam etsinler.’’ ifadelerini kullandı.

MHP’li Semih Yalçın şunları söyledi;

‘’CNN TÜRK TV’de an itibariyle Demirtaş’ın tehdidi tartışılıyor. S.Demirtaş’ın CHP ve İP’e yönelik “eğer muhalefetteki milliyetçi odaklar demokrasi ittifakına engel olmaya devam edeceklerse HDP öncülüğünde üçüncü ittifak kurulabilir” sözleri zilletçilere verilmiş ültimatomdur.

Bu sözler sonrasında; HDP/PKK sözcüleri, İP Müdiresi, kendi kıratlarına yaraşır bir şekilde ortaya çıkan CHP sözcüleri ve K Kılıçdaroğlu genel başkanımıza ve Türk milliyetçiliği fikriyatına sistemli ve planlı bir şekilde saldırmaktadırlar.

Terbiyeye kefil olup olmamaktan bahseden bazı zavallılar ise bu yeni FETÖ taktik ve kumpasına hizmet etmekte, Pensilvanya misyoneri olma yolunda sıra beklemekte, Kandil iltisaklı Pensilvanya’nın gönüllü forsalığına soyunmaktadır.

MHP ve liderine saldırmayı kendilerine siyasi hedef ittihaz eden İP Müdiresi, Kılıçdaroğlu ve diğerleri aldıkları talimat gereği Pensilvanya’nın oynadığı kirli oyunun piyonluğunu yapmaya devam etsinler.

Zilletçilere bu gece için son sözümüz şudur; Ne Meral Akşener Sparta Kralı Menelaus'un, uğrunda Truva Savaşı’nı göze aldığı karısı Helen’dir, ne de Kemal Kılıçtaroğlu onu kaçırarak savaşa yol açan Truva'lı Paris…’’

Yorumlar