MHP’li Yalçın: ‘Kılıçdaroğlu bu ülkenin “derin devleti” mi?’

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. E. Semih Yalçın, Twitter hesabından önemli açıklamalarda bulundu.

Siyaset
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
MHP’li Yalçın: ‘Kılıçdaroğlu bu ülkenin “derin devleti” mi?’

MHP’li Semih Yalçın, ‘’YSK’da olmayan bilgiler bizde var diyen Kılıçdaroğlu bu ülkenin “derin devleti” mi? Milis kuvveti mi kurdu? Seçmeni mi fişliyor? Ya da vatandaşlarımızı mı tehdit ediyor.’’ ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, şunları söyledi;

‘’CHP'nin başındakinin başını, Cumhur İttifakına ettiği haset ve çekememezlik yiyecek. "Sözde" sıfatını kullanıp millî iradeyi küçümsemeye kalkmak, çılgınlık ve meczupluk alametidir.

Sandığa yansıyan millet iradesine rağmen sergilenen bu hırçın tavır, kifayetsiz ve tahammülsüz ihtiras, yalan ve iftira fırtınası, asi Düzmece Mustafalar üreten bir muhalefet anlayışını yansıtıyor.

YSK’da olmayan bilgiler bizde var diyen Kılıçdaroğlu bu ülkenin “derin devleti” mi? Milis kuvveti mi kurdu? Seçmeni mi fişliyor? Ya da vatandaşlarımızı mı tehdit ediyor.

Tapusu sandıkta duran ve demokrasimizin biricik güvencesi olan millet iradesini tahfif, aslında kendini aşağılamaktır. Bizden söylemesi: Kasetle gelen, hasetle gider.’’

Yorumlar