MHP'li Yıldırım, Kütahya'yı üç hilal ile taçlandırdılar

31 Mart seçimleri sonrasında değerlendirmeler de bulunan Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım, Kütahya Belediyesini  Üç Hilal ile taçlandırdıklarını söyledi.

Google Haberlere Abone ol
MHP'li Yıldırım, Kütahya'yı üç hilal ile taçlandırdılar
09.04.2019 10:48

KÜTAHYA BELEDİYESİNİ ÜÇ HİLAL İLE TAÇLANDIRDILAR

31 Mart seçimleri sonrasında  Değerlendirmeler de bulunan Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım, Kütahya Belediyesi'ni Üç Hilal ile taçlandırdıklarını söyledi.Seçimlerde Kütahya Merkez de  Prof.Dr. Alim IŞIK ile giren MHP oyların %38,68 ini alarak birinci parti oldu.En yakın rakibine 8880 oy fark atan Prof.Dr. Alim IŞIK Kütahya nın yeni belediye başkanı oldu.MHP Kütahya İl Başkanı Ferhan YILDIRIM seçimlerin yoğun bir şekilde geçtiğini söyledi.

BAŞARIYI İNSANLARA DOKUNARAK ELDE ETTİK

 YILDIRIM,''Oldukça yoğun bir seçim dönemi atlattık.Teşkilatlarımızla birlikte 5 - 6 ay öncesinden çalışmalarımıza başladık.Özellikle adaylarımızın netleşmesi ile de birlikte tam anlamıyla teşkilatlarımızla sahada olup vatandaşlarımızla buluşup, onlara dokunup kendimizi, yapacak olduğumuz projelerimizi anlattık.Bize başarıya götüren yol birebir çalışmalarımız oldu.Bu süreçte gerçekten insanlara dokunduk.Adaylarımızın da bu sıcak teması bizi başarıya götürdü.Vatandaşımıza dokununca bize karşı teveccühleri arttı.Sandıkta da vatandaşımız tercihini  kendisine yakın olandan yana kullanınca Belediyelerimizi üç hilal ile taçlandırdık.

20 KİŞİDEN OLUŞAN AVUKATLAR GURUBU KURDUK

Seçimde  sandıklarımıza sahip çıktık .Genel Merkezimizin talimatları doğrultusunda 20 kişiden oluşan milliyetçi ülkücü avukatlar grubu kurduk.Bu avukat arkadaşlarımız seçim günü nasıl hareket edeceğimizi teşkilat mensuplarımıza anlattı.Bu bilinçle hareket eden arkadaşlarımız vukuatsız bir şekilde seçimi ve sandıkları takip etti.Beklediğimiz başarıyı da böylece elde etmiş olduk.

VERMİŞ OLDUĞUMUZ SÖZÜ TUTTUK

Seçimlerde kadınlarımızın desteği de oldukça önemliydi.Yaptığımız araştırmalar sonucunda kadın oylarında ciddi bir eksiklik vardı.Bu noktada da kadın kollarımıza büyük iş düşüyordu.Eşlerimizle ve kadın kollarımızla istişareli bir şekilde çalışmamız bizi başarıyla buluşturdu.24 Haziran seçimleri gecesinde il başkanı olarak bir hedef koymuştum.''Biz Kütahya Belediyesini alacağız ''diye.Vermiş olduğumuz bu sözü de böylelikle yerine getirmiş olduk.

MAZBATAYI LİDERE GÖTÜRDÜLER

Seçim sonrasında mazbatasını alan Kütahya nın yeni Belediye Başkanı Alim ışık ve Kütahya MHP İl Başkanı Ferhan YILDIRIM Öncülüğündeki heyet MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ yi de ziyaret etti.

HABER:MEHMET ARKAN

Yorumlar