MHP Genl Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım TBMM'de konuştu.

Turancıların partisi Milliyetçi Hareket Partisi'dir ve Turancıların Türkiye'de bir lideri vardır, onun adı da Devlet Bahçelidir. Kimse bunu sorgulayamaz, ona da gücü yetmez, diye konuştu.

YILDIRIM’IN GÜNDEMİNDE ULUSLARARASI ANTLAŞMALAR VE FİLİSTİN VARDI

Gazze'de ciddi bir soykırım var. Dünya sessiz, herkes seyrediyor.(Bu savaşın sonunda nihai hedef Türkiye’dir; Filistin’e yapılanların yarın Türkiye’ye de yapılma ihtimali çok büyüktür.

Bugüne kadar Türkiye, bütün İslam ülkelerine baktığınız zaman, en fazla yardımı Türkiye yapmıştır, gereğini Türkiye elinden geldiği kadar yapmıştır. En son, ticaretimiz noktalandı, bedeli ne olursa olsun noktalandı, dedi.

Hiçbir zulüm sonuna kadar sürmez, hiç kimse zulümle abat olmaz. Şuna inanıyoruz: Filistin devleti kurulacak, egemen bağımsız bir devlet olacaktır, 1967 sınırlarına dönülecek ve Doğu Kudüs başkenti olacaktır.

YILDIRIM: BİZ ASIRLIK SİYASET YAPARIZ

Bizim Turancılığımız asırlara dayanır, yaptığımız siyaset günlük değildir, biz asırlık siyaset yaparız, bedelini de öderiz.

Turancıların partisi Milliyetçi Hareket Partisidir ve Turancıların Türkiye'de bir lideri vardır, onun adı da Devlet Bahçelidir. Kimse bunu sorgulayamaz, ona da gücü yetmez. 

Editör: Elif Bilir