Milliyetçi Hareket Partisi Kırklareli Belediye Başkan adayı Derya Bulut’un iftar programına katılan MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız’ı, İl Başkanı Şaban Savaşan ve il teşkilatı karşıladı.

İftar programında konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Fethi Yıldız şunları söyledi:
“Cumhuriyet Halk Partisi son yıllarda kontrolden çıkmış, millete aidiyet bilincinden uzaklaşmış, Türk Milletinin egemenlik ve tarihsel haklarıyla temelden ve bütünüyle çatışmaya girmiş, vatana ve millete alenen karşı tavır almıştır. 
Cumhuriyetçi, Milliyetçi kadrolar tasfiye edilmiştir.
Bizim, çizgimiz duruşumuz yolumuz bellidir.

Orhun’dan seslenen Bilge Kağan 

Söğüt’ten Bismillah diyen Ertuğrul Gazi 

Bizans’ı deviren Fatih 

Düşmanı İzmir’de denize döken Mustafa Kemal’dir.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kuruluş ilçelerinden Sapanlara

Türk milletinin egemenlik haklarını yok sayanlara iktidarı dış güçlerde arayanlara

Milletin değerleriyle kavga edenlere

Antidemokratik girişimlere darbelere bel bağlayanlara
 
Bölücülerle, bölgecilerle sarmaş dolaş olanlara,
 
Milli üniter yapımızı sulandırmaya çalışanlara,

Verdikleri hiç bir sözü tutmayan, iş üretmekten çok reklam peşinde koşan, halkın sırtına yıllardan beri yük olan Belediye Başkanlarına,
İçi karışık, herkesin birbirinin kuyusunu kazdığı, DEM lenmiş CHP ye Kırklareli halkı 31 Mart‘ta , Seçim Şarkısının sözleriyle 

“HADİ YETER ARTIK” diyecektir.

Fe
 
31 Mart gecesi müstakil il oluşunun 100.Yılında Kırklareli hak ettiği yerel yönetime kavuşacak, yapılan usulsüzlüklerin, partizanlara dağıtılan kaynakların hesabı hukuku içinde sorulacaktır.

Oyların sayımında,iptal ve geçersiz oylarda, Birleştirme tutanaklarında yapılan oyunların sonunda 112 oy farkıyla ele geçirdikleri Belediye Başkanlığını, Kırklareli halkının iradesine boyun eğerek Derya Bulut Beye beş yıl sonra devretmek zorunda kalacaklar.

Hiç bir sandık ayak oyunlarına izin vermeyeceğiz.
İstanbul ve çevre illerde sabah erken saatlerde oyunu kullanan Avukat arkadaşlar buraya gelecek,her sandık mahalinde en az iki hukukçu bulunacaktır.

Batı demokrasilerinde temel hakları, demokrasiyi, hukukun üstünlüğünü ve çevresel sürdürülebilirliği korumak için kapsamlı bir Yapay Zeka Yasası üzerinde anlaşmaya vardığı bir zamanda, devleti yönetmeye talip sözüm ona çağdaş sosyal demokrat  bir partinin nereden geldiği,niçin verildiği, kaynağı neden bankadan havale edilmediği akla uygun şekilde anlatılamayan, kem küm etmekle kapatılamayacak,kan ter içinde tomar tomar dolar, Euro sayma görüntüleri… Paralarla yapılan kuleler, pişkin pişkin vergi kaçakçılığını normal sıradan işler olarak anlatan  bu zihniyetin, yönetim yetkisini ele geçirdiğinde hiç bir ahlaki disipline bağlı kalmayacağının itirafıdır. 
Bu kişilerin neleri yapabileceğini düşünerek gözümüzü sandıklardan ayırmayacağız.”

Fet-1

Sandık görevlilerine seçim hukuku semineri

Feti Yıldız, program sonrası, Kırklareli üniversitesi salonunda sandık görevlilerine seçim hukuku semineri verdi.

Editör: Elif Bilir