Diyarbakır’ın Kulp İlçesi kaymakamı Burak Akeller’in Cuma namazı için gittiği Kuba camiinde imamın hutbeden şehitlerle ilgili bölümü çıkarmasına tepki göstermesi üzerine imam ve çevresi tarafından hedef haline getirilen kaymakama MHP Lideri Devlet Bahçeli grup kürsüsünden sahip çıktı.

MHP’Lİ YÖNTER’DEN DAVUTOĞLU’NA SERT TEPKİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, katıldığı bir televizyon programında konuya ilişkin yaptığı açıklamalarla algı oluşturmaya çalışan ve daha sonra MHP lideri Devlet Bahçeli’yi hedef alan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’na sosyal medya hesabından sert tepki gösterdi.

"TRUVA ATI! KİMİN FERMANINI OKUYORSUN?"

MHP'li İzzet Ulvi Yönter'den sert sözler: DEM'lenmiş CHP'ye güvenimiz yok MHP'li İzzet Ulvi Yönter'den sert sözler: DEM'lenmiş CHP'ye güvenimiz yok

MHP’li Yönter, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Stratejik kabus, ne anlatıyorsun? Kimin fermanını okuyorsun? Kalbin başka dilin başka, dünün başka bugünün başka…Zaman kaybısın, kuyruklu yalansın, Truva Atısın…Fakat bize sökmez…Millet, liderimize Türkmenbeyi dedi, sen de hep serok kalacaksın…Bekleme yapma!”

Editör: Ferhat Erdemir