MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, partisine ve Ülkü Ocakları'na yönelik artan iftira ve operasyonları sert bir dille eleştirdi.

MHP'li Yönter, "Kripto FETÖ’cüler, oncu buncular, Türk düşmanları, hayali iddia üreten namertler, çevremize sızan ajan provokatörler bir olmuş, işbirliği yapmış MHP’ye ve Ülkü Ocakları’na operasyon çekmenin hevesindeler!" ifadelerini kullanarak, bu saldırılara karşı dik duracaklarını vurguladı.

Ayrıca, "Eğer size boyun eğersek, göz yumarsak, suspus bakanlardan olursak hayat bize haram olsun!" diyerek kararlılık mesajı verdi.

Yönter, söz konusu iftira ve operasyonlarla başa çıkacaklarını belirtti.

Dışişleri Bakanı Fidan, Mısır Dışişleri Bakanı Shoukry ile görüştü Dışişleri Bakanı Fidan, Mısır Dışişleri Bakanı Shoukry ile görüştü

MHP'li Yönter'in açıklamaları şu şekilde;

"Artan hızla, azgın nefretle, yaygın şiddetle iftira atıyorlar…Kripto FETÖ’cüler, oncu buncular, Türk düşmanları, hayali iddia üreten namertler, çevremize sızan ajan provokatörler bir olmuş, işbirliği yapmış MHP’ye ve Ülkü Ocakları’na operasyon çekmenin hevesindeler! Ey esfele safilinler, eğer size boyun eğersek, göz yumarsak, suspus bakanlardan olursak hayat bize haram olsun! Allah bes, baki heves… "

Editör: Ferhat Erdemir